Odśnieżanie miotaczem ognia
Źródło: Twitter: @RexChapman

Śnieg zasypał mu podjazd - poradził sobie w spektakularny sposób

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Grudnia 2020

Odśnieżanie podjazdu to czynność, za którą niewielu przepada. Choć u nas śniegu jest jak na lekarstwo, to są miejsca, gdzie odśnieżanie jest poranną rutyną. Z przykrym obowiązkiem postanowił zmierzyć się pewien mężczyzna - postanowił jednak podejść do problemu niekonwencjonalnie.

Nagranie robi prawdziwą furorę w Internecie. Pewien mężczyzna znalazł sposób na szybkie odśnieżanie podjazdu.

Zadziwił tym nie tylko swoich sąsiadów, którzy nagrali całą akcję, ale i zachwycił internautów. Śnieg zasypał mu podjazd, więc wyciągnął miotacz ognia. Mężczyzna nie miał czasu i/lub chęci męczyć się z łopatą.

Postanowił podejść do problemu niekonwencjonalnie - jak widać, decyzja była słuszna. Nie musimy chyba powtarzać, że nie należy naśladować mężczyzny z nagrania - u nas i tak nie ma śniegu.Są jednak miejsca, gdzie poranną rutyną jest codzienne odśnieżanie podjazdu.

Gdy entuzjazm po pierwszym śniegu opadnie, robi się to mocno... upierdliwe. Bohater tego filmiku znalazł sposób na błyskawiczne odśnieżanie - miotacz ognia. Wyciągnął go i zabrał się do pracy, a niezwykły widok uwiecznił sąsiad. Nagranie szybko obiegło Internet.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

W ciągu kilkunastu godzin zgromadziło ponad 3 miliony wyświetleń. Internauci - jak zwykle - byli mocno podzieleni. Dominowały jednak komentarzy pełne zachwytu.Na koncie na TikToku, z którego pochodzi nagranie, pojawiła się informacja, że mężczyzna jest profesjonalnym kaskaderem i doskonale wie, jak bezpiecznie obchodzić się z takimi urządzeniami.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł