ZDrogi.pl
Youtube

YOUTUBE

Nietypowa sytuacja na przejściu dla pieszych. Kierowcy byli skołowani

22 Listopada 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

O tym, że na polskich drogach może dojść dosłownie do wszystkiego, wiadomo nie od dziś. Świadkami kuriozalnej sytuacji byli kierowcy poruszający się na jednej z ulic Rzeszowa. Pewien mężczyzna zdecydował się na pokonanie przejścia dla pieszych w kuriozalny sposób.

Jeśli mamy być szczerzy to jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z równie nieodpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego. Pieszy, który jest bohaterem poniższego wideo, bez wątpienia przejdzie do historii, jako jeden z największych absurdów drogowych, które miały miejsce na terenie naszego kraju.

Zapewne znajdował się on pod znacznym wpływem alkoholu, bądź też narkotyków, aczkolwiek w żaden sposób nie tłumaczy to jego kuriozalnego zachowania.

Do zdarzenia z jego udziałem doszło w miniony piątek 19 listopada na Alei Witosa w Rzeszowie.

Bezmyślny pływak naraził nie tylko siebie, ale również innych zmotoryzowanych na poważne niebezpieczeństwo. Chwila nieuwagi i mógł się ziścić najgorszy z możliwych scenariuszy.

Mamy nadzieje, że do akcji wkroczyła policja, która powinna szybko namierzyć nieodpowiedzialnego mężczyznę i ukarać go surowym mandatem karnym za oczywiste przewinienie w ruchu drogowym.

Pozostaje wierzyć, że był to jego pierwszy, a zarazem ostatni tego typu wybryk. Mężczyzna miał ogromne szczęście, że tym razem przeraźliwa głupota nie okazała się mieć tragicznych konsekwencji.

Czym jeździ Barbara Kurdej-Szatan? Trzecia pozycja was totalnie zaskoczy

Slajd 1 z 5

Jaguar F-Pace

5. Jaguar F-Pace

Historia powstania pierwszego w historii marki SUV-a sięga roku 2013, kiedy to podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowano prototypowy model C-X17. Prezentacja produkcyjnej wersji pojazdu miała miejsce dwa lata później podczas tych samych targów motoryzacyjnych. Stylistyka pojazdu nawiązuje do innych obecnie produkowanych modeli marki, m.in. XE, XF i XJ. Auto zastąpiło w garażu mniejszego E-Pace. W salonie zapłacić trzeba za nie minimum 316 tys. złotych.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Bezmyślny kierujący niemal potrącił pieszego. Świetna reakcja innego kierowcy

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietrzeźwy kierowca wjechał ciężarówką do rowu. Miał ponad 3 promile

Czytaj więcej >

Na drogach

Rozbił Audi A6 w wyniku poślizgu. Jego reakcja była zaskakująca

Czytaj więcej >

Na drogach

Nowe znaki drogowe na polskich ulicach. Zaciekawią jedną grupę kierowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta. Prosty błąd kierowcy fiata

Czytaj więcej >
Policjantki próbowały wrobić kierowcę w mandat? Bulwersujące nagranie

Na drogach

Policjantki chciały wymusić mandat? Jedna z nich użyła fałszywego nazwiska

Czytaj więcej >