ZDrogi.pl
KPP Brzozów

KPP Brzozów

Nietrzeźwa 23-latka staranowała ogrodzenie. Straciła panowanie na prostej drodze

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Niestety, ale pomimo licznych kampanii społecznych, a także gorących apeli polskiej policji, nietrzeźwi kierowcy wciąż są bardzo poważnym problemem polskich dróg. W wydatny sposób udowadnia to pewna 23-latka, która będąc pod wpływem alkoholu staranowała ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji.

O ogromnym szczęściu może mówić pewna 23-latka, która w nocy z soboty na niedzielę 2 maja, uderzyła swoim samochodem w betonowy przepust, a następnie z wielką siłą staranowała ogrodzenie.

Zgłoszenie o groźnym wypadku w podkarpackiej miejscowości Nozdrzec wpłynęło do dyspozytora w niedzielną noc około godziny 1,00. Gdy mundurowi przybyli w wyznaczone miejsce, bardzo szybko okazało się, co tak naprawdę było bezpośrednią przyczyną tego incydentu.

Funkcjonariusze ustalili, że kierująca osobowym volkswagenem, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, a następnie z wielką siłą uderzyła w betonowy przepust i swoją jazdę zakończyła na uszkodzeniu ogrodzenia. Wiadomo, że w momencie zdarzenia podróżowała sama.

wyscigi-uliczne-21-latek

USA. Śmiertelnie potrącił młodą matkę z dzieckiem, porażająca reakcja na wyrok sądu - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Policja ustaliła, że utrata panowanie nad samochodem nastąpiła na prostej drodze. Poszkodowana kobieta od razu została przebadana na obecność alkoholu. Okazało się, że jest ona kompletnie pijana.

Badanie alkomatem wykazało niemal 2 promile w jej organizmie. Dodatkowo pobrano jej krew do dalszych badań, które mają odpowiedzieć, czy kobieta znajdowała się pod wpływem narkotyków.

W wyniku tego incydentu młoda kobieta została ranna. Została bardzo szybko przetransportowana do najbliższej placówki medycznej, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy.

KPP Brzozów

KPP Brzozów

Jak wiadomo nie od dziś, za głupotę trzeba płacić. Za swoje kuriozalne, a wręcz skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, młoda kobieta odpowie przed lokalnym sądem. Nie jest tajemnicą, że grozi jej surowa kara. Mowa o 2 latach pozbawienia wolności, wysokiej grzywnie, a także sądowym zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Podobne artykuły

Kierowca agresywny atak

Na drogach

Nowy Sącz. Agresywny pasażer rzucił się na kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mercedes wypadek w deszczu

Na drogach

Wypadek w trakcie ulewy. Dwa Mercedesy zderzyły się czołowo

Czytaj więcej >
Kierowca forda mondeo

Na drogach

Niepotrzebna eskalacja agresji na drodze. Winna była osoba trzecia - Wideo

Czytaj więcej >
Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince

Na drogach

Osobowe BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie. Młody kierowca nie miał szans na przeżycie

Czytaj więcej >
Kolizja parkingowa nie powiadomił poszkodowanej

Na drogach

Po "przycierce" obiecał kontakt z poszkodowaną. Nie wiedział, że jest nagrywany - Wideo

Czytaj więcej >
Ciężarówka kolizja z Sharanem

Na drogach

Próbował wyhamować kierowcę ciężarówki. Szybko tego pożałował - Wideo

Czytaj więcej >