ZDrogi.pl
Youtube

Youtube

Niedźwiedź pasażerem na motocyklu. Zadziwił innych kierowców swoim sztuczkami - Wideo

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Nie od dziś wiadomo, że rosyjskie drogi są niezwykle nietypowe. W dosadny sposób świadczy o tym poniższe nagranie, które przedstawia nietypową sytuację. Widać na nim niedźwiedzia, który podróżuje motocyklem. Jednak to jego umiejętności zszokowały okolicznych kierowców.

Można śmiało powiedzieć, że poniższe nagranie nie musi być w żaden sposób weryfikowane. Od razu wiadomo, że miało ono miejsce za naszą wschodnią granicą, a mianowicie w Rosji.

Pewien kierowca zarejestrował nietypową sytuację. Ogromny niedźwiedź podróżuje wraz z właścicielem na motocyklu. Oczywiście jest on przewożony w koszu, który jest odpowiednio doczepiony do jednośladu.

Niedźwiedź brunatny to potężnych rozmiarów zwierzę, z którym po prostu nie ma żartów. W naturalnym środowisku jest to bezwzględny zabójca, który znajduje się na samym szczycie łańcucha pokarmowego.

Policja Warmińsko-Mazurska

Motocyklista uciekał przed policją. Dogonił go funkcjonariusz na rowerze - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Jednak w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z oswojonym zwierzęciem, który w grzeczny sposób podróżuje jedną z ulic. W pewnym momencie oszołomił innych uczestników ruchu swoimi umiejętnościami.

W pewnym momencie człowiek, który być może jest treserem zwierzęcia, wręcza niedźwiedziowi trąbkę, a ten zaczyna swój osobliwy koncert.

Pomimo wielu pozytywnych komentarzy dotyczących zaistniałej sytuacji, wielu internautów wyraziło zdanie, że to jawne znęcanie się nad zwierzęciem.

Jeden z nich w dosadnych słowach podsumował poniższy klip.

„Ta sytuacja jest zdecydowanie bardziej smutna niż zabawna. Zamiast cieszyć się życiem na wolności, ten niedźwiedź może robić jedynie sztuczki”.

Ocenę poniższego wideo pozostawiamy wam.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl