Muzyk miał poważny wypadek
Źródło: Facebook: Marcin Krzysztof Kindla

Znany muzyk miał poważny wypadek. Z jego Lexusa niewiele zostało

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
20 Listopada 2020

Muzyk znany ze współpracy, m.in. z Ewą Farną i Piotrem Kupichą, przeżył w Radomsku chwile grozy. Zdjęcia jego Lexusa dowodzą, że nie była to zwykła stłuczka. Artysta może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ wyszedł z wypadku bez żadnych obrażeń.

Przepiękny Lexus został doszczętnie zniszczony w wypadku, do którego doszło w Radomsku.

Marcin Kindla, muzyk, który współpracował z takimi gwiazdami jak Ewa Farna, Stachursky czy Piotr Kupicha, może mówić o wielkim szczęściu. Z tego strasznego wypadku wyszedł bez szwanku.

Muzyk miał poważny wypadek. Z jego Lexusa niewiele zostało.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Muzyk miał poważny wypadek

Marcin Kindla przeżył chwile grozy na drodze w Radomsku. Polski muzyk może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ wyszedł z wypadku cało.

Lexus Kindly został poważnie uszkodzony.

Znany muzyk poinformował o wszystkim na Facebooku. Z jego relacji wynika, że winę za wypadek ponosi inny kierowca, który wjechał w tył jego samochodu.

Załączone zdjęcie dowodzi, że nie była to zwykła i niegroźna stłuczka.

Muzyk miał poważny wypadek

- Dziękuje Straży Pożarnej i Policji z Radomska za pomoc, wsparcie i cudne ogarnięcie sprawy.... Bez szczegółów, ale byliście cudowni!! Radomsko! Było ciężko, ale dzięki Wam... - napisał Kindla na Facebooku.

Luksusowy Lexus raczej pójdzie na żyletki, bo z auta zostało niewiele i nadaje się tylko do kasacji.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł