ZDrogi.pl
Policja Podkarpacka

Policja Podkarpacka

Motocyklista błyskawicznie stracił swoje prawo jazdy. Grupa Speed nie miała litości - Wideo

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Odpowiednie warunki oraz piękna pogoda to sprzyjające okoliczności dla fanów dwóch kółek do tego, by poczuć wiatr we włosach. Niestety, ale niektórzy motocykliści bezczelnie przekraczają dozwolone granice, stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Podobnie było w przypadku tego pirata, który słono zapłacił za swoją głupotę.

Nie od dziś wiadomo, że nieodpowiedzialni kierujący to poważna plaga polskich dróg. Ich nieodpowiedzialne zachowanie może prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Jak poważny to problem obrazuje poniższe nagranie.

31 punktów karnych, drakoński mandat, a także utrata prawa jazdy na 3 miesiące. Tak popisy pewnego motocykliści wycenili funkcjonariusze z podkarpackiej Grupy Speed.

Jak się okazało, przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym aż o 69 km/h nie było jedynym wykroczeniem właściciela Hondy. Agresywny styl jazdy zagrażał innym zmotoryzowanym, dlatego policjanci postanowili wkroczyć do akcji i ukrócić jego niebezpieczne zapędy.

Do tej nietypowej kontroli doszło w ubiegłą sobotę 22 maja w podczas patrolu powiatu sanockiego. Policjanci z rzeszowskiej Grupy Speed zwrócili uwagę na kierującego motocyklem, który znacząco przekroczył dozwoloną prędkością.

Viral Hog

Ten kierowca pokazuje, jak nie należy parkować. Odczuje uszkodzenie swojego Jaguara - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Podczas jazdy w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje bezwzględne ograniczenie prędkości do 50 km/h, mężczyzna jechał o 69 km/h za szybko.

W toku przeprowadzonych działań wyszło na jaw, że 24-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego nie posiada uprawnień do kierowania motocyklami.

Mężczyzna otrzymał wysoki mandat w wysokości 2400 złotych, a także 31 punktów karnych. Dodatkowo na 3 miesiące stracił swoje prawo jazdy kategorii B.

Nie był to jednak koniec problemów młodego pirata drogowego. Okazało się, że motocykl nie był sprawny technicznie, dlatego mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. 

Źródło: Podkarpacka Policja

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.plPodobne artykuły

Kierowca agresywny atak

Na drogach

Nowy Sącz. Agresywny pasażer rzucił się na kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mercedes wypadek w deszczu

Na drogach

Wypadek w trakcie ulewy. Dwa Mercedesy zderzyły się czołowo

Czytaj więcej >
Kierowca forda mondeo

Na drogach

Niepotrzebna eskalacja agresji na drodze. Winna była osoba trzecia - Wideo

Czytaj więcej >
Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince

Na drogach

Osobowe BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie. Młody kierowca nie miał szans na przeżycie

Czytaj więcej >
Kolizja parkingowa nie powiadomił poszkodowanej

Na drogach

Po "przycierce" obiecał kontakt z poszkodowaną. Nie wiedział, że jest nagrywany - Wideo

Czytaj więcej >
Ciężarówka kolizja z Sharanem

Na drogach

Próbował wyhamować kierowcę ciężarówki. Szybko tego pożałował - Wideo

Czytaj więcej >