MMA Zatrzymanie zawodnik
Źródło: Twitter: Policja Lubelska

Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
26 Sierpnia 2020

MMA kojarzy się z walecznymi sportowcami, którzy nie boją się wyzwań. Patryk T. za przeciwnika wybrał sobie starszą kobietę. Długo nie nacieszył się łupem, ponieważ został zatrzymany na jednej z lubelskich ulic.

O tym zdarzeniu jest głośno w polskim internecie. Młody i obiecujący zawodnik MMA został zatrzymany w trakcie jazdy samochodem. Kariera stała przed nim otworem.
21-letni fighter z Lublina zaczął odnosić pierwsze prawdziwe sukcesy, a za tydzień miał walczyć na wielkiej gali.

MMA. Młody zawodnik zatrzymany na ulicach Lublina.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Teraz Patryk T. walki będzie mógł oglądać najwyżej w telewizji. Wszystko dlatego, że sportowiec w chwilach wolnych od walk i treningów jest... zwykłym bandziorem, który napada na starsze kobiety i okrada stacje benzynowe.

Zaatakował bezbronną kobietę

- Na początku sierpnia mężczyzna napadł na wracającą do domu 63-latkę. Wszedł za nią na klatkę schodową i zaatakował. Zaczął podduszać. Kiedy doprowadził ją do stanu bezbronności, okradł. Zabrał jej złotą biżuterię wartą 30 tysięcy złotych - mówi Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Policji w Lublinie.

Patryk T. obiecujący zawdonik MMAPatryk T. obiecujący zawdonik MMA
Facebook

Patryk T. skradzione łupy sprzedał i zajął się przygotowaniami do nadchodzących walk. Na gali się ostatecznie nie pojawił. Mężczyzna został zatrzymany. Kryminalni wytropili go i, wiedząc, że jest skrajnie niebezpieczny, z pomocą kontrterrorystów dokonali zatrzymania. Został aresztowany, gdy jechał samochodem jedną z lubelskich ulic.

MMA. Zawodnik odpowie za napad na bezbronną kobietę, a także okradanie stacji benzynowych z paliwa i płynów do spryskiwaczy. Grozi mu teraz do 12 lat odsiadki.

„Młody, agresywny i dynamiczny wariacik. Szybki jak karabin maszynowy. Namierzy, wyceluje i znokautuje. MAŁOLAT wchodzi do gry! Charakterny chłopak, który nie pęka na robocie. Pewny siebie, mający doświadczenie w boksie, kick-boxingu i MMA” – tak o Patryku T. pisali organizatorzy gali, na której miał walczyć.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł