ZDrogi.pl
Wypadek USA

Inside Edition/Youtube

Młody kierowca uderzył w barierę. Jego pasażer dosłownie wystrzelił w powietrze - Wideo

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Brak skupienia, senność oraz nadmierna prędkość to jedne z głównych czynników, które są odpowiedzialne za tragiczne incydenty na publicznych drogach. Poniższe nagranie przedstawia niewiarygodną scenę, w której przez błąd kierowcy, pasażer osobówki dosłownie wystrzelił w powietrze.

Niewiarygodny incydent został zarejestrowany przez kamerkę monitoringu na jednej z autostrad w stanie Floryda. Samochód osobowy z wielką siłą uderzył w punkt poboru opłat.

Wiadomo, że za kółkiem cadillaca znajdował się 23-letni kierowca. Według informacji zamieszczonych pod nagraniem zdarzenie miało miejsce w hrabstwie Osceola na południe od Orlando. Pomimo faktu, że miało ono miejsce już jakiś czas temu, warto je przywołać, by pokazać, jak poważne konsekwencje może mieć nierozważna jazda.

W wyniku uderzenia w barierę 25-letni pasażer przebił szybę, a następnie wystrzelił w powietrze. Swój śmiertelnie niebezpieczny lot zakończył na sąsiednim pasie, tuż obok samochodu, którego kierowca zatrzymał się, aby zapłacić za przejazd tym odcinkiem.

Motocyklista spadł z wiaduktu

Przyjaciel pozbawił go życia. Młody motocyklista spadł z wiaduktu - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Kierowca i trzech innych pasażerów szybko wysiedli z samochodu, zanim pojazd stanął w płomieniach. Jeden z nich trafił do lokalnej placówki medycznej.

Warto podkreślić, że mężczyzna, który został wyrzucony z rozbitego samochodu, przeżył ten incydent. Nie wiadomo dokładnie, jak duża była skala nabytych obrażeń. Patrząc na poniższy materiał, można śmiało stwierdzić, że w tym konkretnym przypadku, przeżycie graniczyło z cudem.

Policja, która prowadziła śledztwo w tej sprawie, stwierdziła, że główną przyczyną tego wypadku był brak skupienia oraz nadmierna prędkość. Funkcjonariusze nie wykluczają również aspektów zmęczenia oraz zaśnięcia za kierownicą.

Wiadomo, że w momencie zdarzenia, kierowca osobówki był trzeźwy.

Warto podkreślić, że zasiadanie za kierownicą w stanie znacznego zmęczenia, może mieć niebezpieczne, a czasem śmiertelne konsekwencje.

Policja apeluje o rozwagę. W sytuacji gdy masz widoczne trudności z koncentracją, częstym mruganiem, bądź też ciężkimi powiekami, zatrzymaj się w bezpiecznym miejscu, aby odpocząć, zanim będziesz kontynuować jazdę.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl


zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl


Piotr Dutka

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Policja Małopolska

Na drogach

Zderzył się z dwiema ciężarówkami i zaszył się w lesie. Kierowca BMW miał sporo na sumieniu

Czytaj więcej >
Policja Śląska

Na drogach

Połasił się na starego golfa. 19-letni recydywista w szaleńczy sposób uciekał przed policją

Czytaj więcej >
Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed policją. Wiózł żonę i trójkę dzieci

Na drogach

Pijany uciekał przed policją. Ryzykował, choć wiózł żonę i troje dzieci

Czytaj więcej >
KPP Inowrocław

Na drogach

Ciągnikiem rolniczym jechał pod prąd na obwodnicy. Okazało się, że napędzały go procenty

Czytaj więcej >
LORD Drogowy

Na drogach

Szukał śmierci na ruchliwej drodze. Jechał prosto na innego kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Na drogach

Kierowca zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Czytaj więcej >