Mężczyźni schowali narkotyki w bieliźnie
Źródło: Photo by Patrick Kool on Unsplash

Zatrzymano dwóch mężczyzn w Hondzie. Zawartość ich majtek zadziwiła policjantów

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Października 2020

Mężczyźni zostali zatrzymani po kilkudniowej obserwacji przez kryminalnych z Gdańska. To co znaleziono podczas przeszukiwania zaskoczyło funkcjonariuszy. Teraz grożą im długie odsiadki.

Policja Pomorska poinformowała o zatrzymaniu dwóch mężczyzn, którzy podróżowali osobową Hondą. Kryminalni z komisariatu na Osowej prowadzili wcześniej kilkudniowe poszukiwania 22 i 23-latka.

Mężczyźni byli podejrzani o posiadanie narkotyków.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Policjanci wiedzieli, jakim samochodem poruszają się podejrzani. Udało się ich zatrzymać na terenie gdańskiej dzielnicy Osowa. Największą niespodzianką było jednak to, co odkryto w trakcie przeszukania.
Kryminalni znaleźli przy nich narkotyki. Kokaina, mefedron, marihuana, amfetamina oraz tabletki ecstasy były schowane... w ich bieliźnie.

22-latek miał w ukryte w bieliźnie 20 porcji kokainy, resztę znaleziono w jego samochodzie i oraz mieszkaniu. Łącznie posiadał 320 porcji środków odurzających.
23-latek wszystko miał przy sobie. W jego bieliźnie znaleziono 70 porcji amfetaminy, marihuany i tabletek ecstasy.

Mężczyźni za popełnione czyny mogą trafić do więzienia.22-latkowi grozi 10 lat, a 23-latkowi 3 lata pozbawienia wolności.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Mycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówMycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówCzytaj dalej

Następny artykuł