Martyna Wojciechowska uderzona przez auto
Źródło: Instagram: martyna.world

Martyna Wojciechowska została uderzona przez auto. Wszystko się nagrało

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Września 2020

Martyna Wojciechowska aktualnie przebywa w Libanie, gdzie kręci odcinek swojego programu "Kobiety na krańcu świata". W przerwie od zdjęć doszło do wypadku, który gwiazda przypadkiem nagrała.

Martyna Wojciechowska wraz z ekipą „Kobiety na krańcu świata” od kilku dni znajduje się w Libanie, gdzie kręcony jest odcinek do nowej serii.

Podróżniczka na bieżąco informuje swoich fanów za pomocą social mediów o tym, co u niej słychać. W trakcie jednego z takich nagrań doszło do niespodziewanej sytuacji.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Podróżniczka na bieżąco informuje na Instagramie o sytuacji w Bejrucie. Podczas jednego z „Instastories” kamera w jej telefonie zarejestrowała moment, w którym Wojciechowska została uderzona przez samochód.

Martyna Wojciechowska uderzona przez autoMartyna Wojciechowska uderzona przez auto
Instagram: martyna.world

4 sierpnia w stolicy Libanu doszło do potężnego wybuchu. Nieco ponad miesiąc po tej tragedii Martyna Wojciechowska postanowiła nakręcić odcinek o wyjątkowej mieszkance Bejrutu.

Martyna Wojciechowska uderzona przez auto. Wszystko widać na nagraniu!

W przerwie od realizacji nagrań podróżniczka postanowiła wrzucić filmik na Instagrama. Nie skończyła jednak, ponieważ podczas nagrania została uderzona przez nadjeżdżające z tyłu auto. Wszystko zarejestrowała kamera w telefonie.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł