Mandat pirat drogowy
Źródło: policja.pl

20-latek pędził 247 km/h. Jego szaleńcza jazda zakończyła się kilkutysięcznym mandatem

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Września 2020

Mandat dla wszystkich kierowców nie jest zbyt przyjemną rzeczą. W przypadku tego mężczyzny jest on jednak zasłużony. 20-latek pędził publiczną drogą aż 247 km/h. Właśnie zapadł wyrok w jego sprawie. Nie będzie mu do śmiechu.

Mandat za szaleńczą jazdę. 20-latek gnał aż 247 km/h. Został zatrzymany przez grupę SPEED. Zapadł wyrok w jego sprawie. Nie będzie mieć powodów do zadowolenia.

Zapadł oficjalny wyrok w sprawie 20-letniego pirata drogowego, który gnał aż 247 km/h. Kierowca Audi znacząco przekroczył dozwoloną prędkość w miejscu gdzie było ograniczenie do 120 km/h. Został on zatrzymany na początku lipca przez szczeciński odział grupy SPEED.

20-latek przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 130 km/h. Słono za to zapłaci20-latek przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 130 km/h. Słono za to zapłaci
fot.policja.pl

Dzisiaj grzeje:

1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu

2. Naukowcy nie mogą uwierzyć w swoje odkrycie. Chodzi o gigantyczną czarną dziurę. Pochłania wszystko

3. Wielu kierowców będzie musiało wymienić prawo jazdy. Przygotujcie się na opłaty

Młody kierowca znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Na trasie, gdzie było ograniczenie do 120 km/h, jechał swoim audi aż 247 km/h. Wówczas sprawa trafiła do sądu. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie i nie jest on pomyślny dla młoego pirata drogowego.

Wypadek przy 208 km/h. To co się dzieje z autem po prostu przeraża. WideoWypadek przy 208 km/h. To co się dzieje z autem po prostu przeraża. WideoCzytaj dalej

Mieszkaniec powiatu złotowskiego otrzymał zatem więcej niż tylko 500-złotowy mandat. Sąd Rejonowy w Szczecinku nałożył na niego surową grzywnę w wysokości 2500 zł i zakazał mu prowadzenia pojazdu przez 10 miesięcy. Młody kierowca będzie musiał również pokryć koszty sądowe z własnej kieszeni.

Zobacz także:

1. Popularny kurort trafił do czerwonej strefy. Sytuacja wymyka się spod kontroli

2. Tak wyglądało wesele Adama Małysza. Dotarliśmy do zdjęcia sprzed lat

3. Wideo - Policja chciała pomóc w holowaniu pojazdu. Chwilę potem doszło do prawdziwego dramatu

4. FSO Warszawa. Klasyk z duszą, którego nie sposób zapomnieć

5. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach

6.Uwaga, klienci Pekao mogli być w tarapatach. Bank przekazał fatalne wieści

Następny artykuł