Lublin. Klienci zaatakowali nową stację paliw
Źródło: Facebook: lublin112.pl

Klienci zaatakowali nową stację paliw w Lublinie. Nie mieli czym handlować, musieli zamknąć przed czasem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Września 2020

Lublin. Sobotnie otwarcie nowej stacji paliw należącej do Grupy Pegas przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Kierowcy ustawiali się kolejkami, aby zatankować.

W Lublinie dopiero co otwarto nową stację paliw należącą do Grupy Pegas. Właściciele obiecywali najtańsze paliwo w Polsce i klienci postanowili z tego skorzystać.

Lublin. Zainteresowanie nową stacją paliw przekroczyło najśmielsze oczekiwania.

Przez cały dzień przed obiektem ustawiały się długie kolejki aut.

Lublin - klienci ustawali się kolejkami do nowej stacji paliwLublin - klienci ustawali się kolejkami do nowej stacji paliw
lublin112.pl

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Stacja została otwarta w sobotę 19 września. Z tej okazji właściciele obiektu zapewnili, że przez cały weekend będą sprzedawać paliwo w najniższej cenie w kraju. Nie trzeba było powtarzać. Już od rana pod stacją ustawiały się kolejki kierowców, zachęconych niskimi cenami.

Lublin. Pracownicy musieli zamknąć wcześniej obiekt. Zabrakło paliwa.

Zainteresowanie nie zmalało nawet wieczorem. Stacja pewnie dalej byłaby oblegana, gdyby nie zabrakło... paliwa. Koniecznie było zamknięcie stacji przed czasem. Na miejscu pozostali jednak pracownicy, którzy za zadanie mieli informować wciąż przyjeżdżających klientów, aby wrócili następnego dnia, gdy zbiorniku znów będą pełne.

Lublin - klienci ustawali się kolejkami do nowej stacji paliwLublin - klienci ustawali się kolejkami do nowej stacji paliw
lublin112.pl

Jak podaje portal lublin112.pl zainteresowanie nowootwartym obiektem nie malało do późnych godzin nocnych. Klientów nie brakowało.

W dniu otwarcia stacja sprzedawała olej napędowy w cenie 3,69 zł za litr, benzynę bezołowiową 95 w cenie 3,99 zł, benzynę bezołowiową 98 w cenie 4,19 zł, oraz gaz LPG w cenie 1,79 zł.

Stacja Paliw należy do Grupy Pegas - prywatnej polskiej firmy, która istnieje na rynku od 25 lat. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie hurtową sprzedażą paliw, ale od 15 lat rozwija również własną sieć stacji paliw i myjni samochodowych. Głównymi dostawcami paliw są Orlen i Lotos. W 2019 roku firma sprzedała blisko 200 milionów litrów paliw.

Następny artykuł