Lexus LC Convertilbe Regatta Edition
Źródło: Automotor

Lexus LC Convertible Regatta Edition. Definicja motoryzacyjnego piękna w odsłonie błękitu

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Sierpnia 2020

Lexus od wielu lat zaskakuje sympatyków motoryzacji. Gdy sądzisz, że nie mogą wnieść jakiegoś samochodu na nowy, wyższy poziom, konstruktorzy marki udowodnią Ci, że się mylisz. I nie zrobią tego w dyskretny sposób. Z pewną dozą bezczelności pokażą całemu światu swój geniusz.

Lexus LC Convertilbe Regatta Edition. Błękitna piękność idealną definicją sztuki motoryzacyjnej.

Lexus, japońska marka, która każdemu z nas kojarzy się z innowacyjnością oraz komfortem. Jeżeli do tej mieszanki dodamy szczyptę ekskluzywności, otrzymamy idealny obraz samochodu wręcz idealnego.

Plotki o samochodzie Lexusa z otwieranym dachem hulały po mediach już od jakiegoś czasu. Pierwsze odważne kroki, jakiekolwiek szczegóły otrzymaliśmy rok temu. Wówczas to oficjalnie potwierdzono powstanie specjalnego modelu. Jeszcze przed jego rynkowym debiutem zaprezentowano natomiast specjalną wersję – LC Convertible Regatta Edition, która jest idealną definicją motoryzacyjnego piękna.

Lexus LC Convertilbe Regatta EditionLexus LC Convertilbe Regatta Edition
fot. automotor1

Model będzie oferowany w wielu wersjach kolorystycznych. Z okazji premiery, twórcy postanowili uradować nasze oczy nieziemskim widokiem. Mowa o ekskluzywnej edycji Regatta Edition, która jest wyjątkowa pod względem doboru kolorów.

Lexus LC Convertilbe Regatta EditionLexus LC Convertilbe Regatta Edition
fot. automotor1

Nadwozie jest wykończone specjalnym lakierem Structural Blue. Do jego stworzenia zastosowano zaawansowaną technologię lakierniczą, aby odtworzyć intensywną głębię barw, występującą w świecie przyrody. Cząsteczki, które zostały zawarte w pigmencie, mają na celu w odpowiedni sposób odbijać światło, tak aby należycie uwydatnić krzywizny karoserii. Zmienia się również postrzeganie światła oraz cienia podczas podziwiania jej pod różnymi kątami.

Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/hWideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/hCzytaj dalej

Można napisać jedynie jedno zdanie. Po prostu CUDEŃKO!

Zobacz także:

1. Rząd zaostrza przepisy o akcyzie na samochody. Zmotoryzowani nie będą zadowoleni

2. Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą

3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy

4. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

5. Kierowca rozwalił swoje BMW. Okazało się, że 24-latek w ogóle nie powinien prowadzić

Następny artykuł