Lamborghini Huracan
Źródło: youtube

Youtuber pędził 233 km/h Lamborghini Huracan. Szaleńczy rajd miał dramatyczne konsekwencje

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Października 2020

Lamborghini Huracan to jedno z najbardziej pożądanych aut świata. Pojazd, który oprócz świetnych osiągów oferuje właścicielowi również piękną linie nadwozia. Pewien youtuber nie będzie miło wspominać szybkiej przejażdżki tym sportowym wozem. Został bowiem zatrzymany przez policję. Grożą mu poważne konsekwencje.

Popularny youtuber urządził sobie szaleńczy rajd Lamborghini Huracan. Czekają go poważne problemy. Został zatrzymany przez policję.

Popularny YouTuber sfilmował, jak pędzi swoim Lamborghini z prędkością 233 km/h na ograniczeniu do „80”. Potem nagranie wrzucił do internetu, gdzie stał on się prawdziwym hitem. Czysta głupota. Teraz czekają go poważne konsekwencje.

Dzisiaj grzeje:

1. Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Kierowca osobówki dosłownie oszukał śmierć

2. Cudowny Mustang kompletnie zniszczony przez strażaków. Trudno powstrzymać łzy

3. To pierwszy taki przypadek na świecie. Superinfekcja wykryta u 54-letniej kobiety

Mowa o hiszpańskim youtuberze Vicesat. Za złamanie przepisów drogowych może ponieść bardzo wysoką kare. Mężczyzna został już aresztowany przez policję. Grozi mu utrata prawa jazdy i nawet do 12 miesięcy więzienia.

Vicesat ma przeszło 2 miliony obserwujących. Do niezbyt fartownego zdarzenia doszło 25 września bieżącego roku. Wypożyczył wówczas sportowego Lamborghini Huracana. rzyspieszył do 233 km/h na ograniczeniu do „80” na drodze pod Walencją. Filmik z tego zdarzenia ma już ponad 2 miliony wyświetleń. Kwestią czasu było to, że ktoś się po prostu przyczepi do tak gwałtownego łamania prawa.

O krok od wielkiej tragedii. Wlała benzynę do komory silnika wywołując ogromy pożar - WideoO krok od wielkiej tragedii. Wlała benzynę do komory silnika wywołując ogromy pożar - WideoCzytaj dalej

Dokonał tego jeden z subskrybentów, który cały incydent zgłosił na policję. Pomimo iż Vicesat publikował swoje klipy pod pseudonimem i występował w przebraniu, policja zdemaskowała mężczyznę. Warto podkreślić, że właścicielem auta jest inny youtuber, który udostępnił pojazd na rzecz ciekawego filmiku. Na nagraniu widać, jak mężczyzna mknie aż 233 km/h.

Zobacz także:

1. Prognoza na zimę 2021. Już niedługo możemy odczuć atak prawdziwej zimy, synoptycy mówią o 70 cm śniegu

2. W kartonie znaleźli szczeniaka wraz z kartką. 12-letni właściciel wyjawił historię psa w rozpaczliwym liście

3. Wybuch pojazdu elektrycznego doprowadził do ogromnego pożaru. Spłonęło prawie 50 samochodów

4. Szeryf drogowy próbował wychować kierowcę TIR-a. Znalazł się w potrzasku

5. Wypadek, który podzielił internautów. Kto w tej sytuacji ponosi winę za całe zdarzenie?

6. Wielka afera w "Rolnik szuka żony". Uczestniczki mają ogromny żal do rolnika

Następny artykuł