Lamborghini - córka Feruccio wyszła za mąż
Źródło: YouTube: Elettra Lamborghini

Lamborghini marzeń? Elettra to jedyna taka sztuka na świecie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
5 Października 2020

Lamborghini to nie tylko nazwa marki produkującej superauta. To przede wszystkim nazwisko jej założyciela. Dziedziczka fortuny i wnuczka sławnego Ferrucciego właśnie wyszła za mąż.

Elettra Miura Lamborghini to 26-letnia dziedziczka fortuny Lamborghini i wnuczka założyciela legendarnej marki - Ferruccio.

Niestety... nie jest już do wzięcia.

Lamborghini marzeń? Wierzymy, że Elettra prowadzi się równie dobrze jak modele marki.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

W niedzielę 4 października piękna Elettra wyszła za mąż za holenderskiego producenta i didżeja Afrojacka.
Na uroczystości spotkać można było takie osobistości jak David Guetta. Co ciekawe, Afrojack to miłośnik motoryzacji, a Elettra to wnuczka Ferruccio Lamborghini. Można więc nieśmiało założyć, że DJ wszedł w posiadanie jedynego takiego Lamborghini.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nick & Elettra ❤️ 26.09.2020 ????????

Post udostępniony przez Elettra Lamborghini (@elettramiuralamborghini)

Lamborghini - Elettra Miura przyszła na świat 17 maja 1994 roku. Niestety nie dane jej było poznać sławnego dziarka. Ferruccio zmarł 20 lutego 1993.

Ciekawa jest też różnica wzrostu pary. Afrojack ma 208 cm, podczas gdy Elettra 165 cm. Ślub pary odbył się w romantycznej Villi Balbiano nad jeziorem Como w Lombardii - oczywiście we Włoszech. Panna młoda na ślub przyjechała - oczywiście - Lamborghini.

W ceremonii brało udział około stu osób, które wcześniej zostały poproszone przez organizatorów o wykonanie testu na COVID-19.

Zawodowo Elletra spełnia się jako piosenkarka. Daleko padło jabłko od jabłoni? Sami oceńcie! Poniżej znajdziecie przykładową twórczość gwiazdy:

Poniżej pr

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł