ZDrogi.pl
Podkarpacka Policja

Podkarpacka Policja

Koszmarne potrącenie pieszego. Przebiegał w miejscu nieoświetlonym

23 Listopada 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Do przerażającego incydentu doszło na jednej z dróg województwa podkarpackiego. Samochód osobowy potrącił pieszego przebiegającego przez jezdnię. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał odblasków. Niestety, ale nie nie miał on szans na przeżycie tego zdarzenia.

Brak odpowiedzialności, a co za tym idzie zła decyzja, przyczyniły się do potwornego zdarzenia na jednej z dróg na Podkarpaciu.

W niedzielę 21 listopada w miejscowości Skołoszów doszło do potrącenia pieszego przebiegającego przez jezdnię. Tuż po godzinie 19.30, miejscowe służby zostały poinformowane o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce na ulicy Przemyskiej.

Według wstępnych ustaleń lokalnej policji pieszy, na nieoświetlonym odcinku drogi, przebiegał przez jezdnię. Wówczas został potrącony przez nadjeżdżając samochód osobowy marki audi.

Kierowca nie miał najmniejszych szans na odpowiednią reakcję, przez co doszło do dramatu.

Warto podkreślić, że 61-letni pieszy nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku ekipy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu incydentu ustalili, że 71-letni Ukrainiec zasiadający za kierownicą audi w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Aktualnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności, jak i przyczyn tego zdarzenia. Prace policjantów będą nadzorowane przez prokuratora.

Czym jeździ Barbara Kurdej-Szatan? Trzecia pozycja was totalnie zaskoczy

Slajd 1 z 5

Jaguar F-Pace

5. Jaguar F-Pace

Historia powstania pierwszego w historii marki SUV-a sięga roku 2013, kiedy to podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowano prototypowy model C-X17. Prezentacja produkcyjnej wersji pojazdu miała miejsce dwa lata później podczas tych samych targów motoryzacyjnych. Stylistyka pojazdu nawiązuje do innych obecnie produkowanych modeli marki, m.in. XE, XF i XJ. Auto zastąpiło w garażu mniejszego E-Pace. W salonie zapłacić trzeba za nie minimum 316 tys. złotych.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: Podkarpacka Policja

Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Bezmyślny kierujący niemal potrącił pieszego. Świetna reakcja innego kierowcy

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietrzeźwy kierowca wjechał ciężarówką do rowu. Miał ponad 3 promile

Czytaj więcej >

Na drogach

Rozbił Audi A6 w wyniku poślizgu. Jego reakcja była zaskakująca

Czytaj więcej >

Na drogach

Nowe znaki drogowe na polskich ulicach. Zaciekawią jedną grupę kierowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta. Prosty błąd kierowcy fiata

Czytaj więcej >
Policjantki próbowały wrobić kierowcę w mandat? Bulwersujące nagranie

Na drogach

Policjantki chciały wymusić mandat? Jedna z nich użyła fałszywego nazwiska

Czytaj więcej >