ZDrogi.pl
Policja Chełm

Policja Chełm

Koszmar podczas wyprzedzania. Motocyklista wjechał w audi, a następnie rozbił się na drzewie

11 Maja 2021

(Ostatnia zmiana: 23 Maja 2021)

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Brak skupienia, brawura oraz nadmierna prędkość, są odpowiedzialne za większość tragicznych zdarzeń, które mają miejsce na publicznych drogach. Niestety, ale do koszmarnego incydentu doszło w niedzielne popołudnie. Motocyklista z wielką siłą uderzył w przydrożne drzewo.

Niedzielne popołudnie w miejscowości Sielec w województwie lubelskim stał pod znakiem tragicznego zdarzenia, które wstrząsnęło lokalnymi mieszkańcami. W wyniku wypadku, życie stracił 39-letni motocyklista.

Do tego koszmarnego incydentu doszło w niedzielę 9 maja w miejscowości Sielec w gminie Leśniowice w powiecie chełmskim. Po południu miejscowe służby ratunkowe otrzymały niepokojące zgłoszenie o groźnym wypadku na jednej z lokalnych dróg.

Wynikało z niego, że motocyklista zderzył się z osobówką i z wielką siłą uderzył w przydrożne drzewo. Wstępne ustalenia mundurowych nie pozostawiły żadnych złudzeń.

kierowca-wyjatkowo-niecierpliwy

Nie chciał czekać i próbował ominąć korek. Utknął na poboczu - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Wiadomo, że 39-latek kierujący motocyklem marki Suzuki wykonując manewr wyprzedzania kilku pojazdów, najechał na tył osobowego audi. Był on na tyle niefortunny, że doprowadził do tragedii.

Niestety, ale w wyniku kontaktu, mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym jednośladem, zjechał z drogi i wielką siła uderzył w przydrożne drzewo.

Policja Chełm

Policja Chełm

Niestety, ale mieszkaniec powiatu krasnopolskiego nie miał żadnych szans na przeżycie. Zginął on w przerażających okolicznościach. O sile uderzenia może świadczyć fakt, że motocykl dosłownie rozpadł się na części.

Wiadomo, że w momencie tragedii, 49-latek kierujący audi był trzeźwy. Aktualnie, lokali policjanci pod nadzorem prokuratora będą ustalać szczegółowe okoliczności tego przerażającego zdarzenia.

Źródło: Policja Chełm

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.plPiotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Czytaj więcej >
Wypadek drogowców na S12. Dostawczak wjechał w auto

Na drogach

Poważne zderzenie na S12. Kierowca staranował pojazd drogowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Przerażające potrącenie rowerzysty. Jak się okazało był pod wpływem procentów

Czytaj więcej >

Na drogach

Policjant wybrał nietypowe miejsce na kontrolę. Kierowcy byli zaskoczeni

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietypowa kontrola drogowa. Pijany kierowca zasnął za kierownicą

Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Osobówka wbiła się w przystanek autobusowy

Czytaj więcej >