wypadek Miedzyrzecz
Źródło: poscigi.pl

Kompletnie pijany kierowca zabił motorowerzystę. Koszmarny wypadek

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Marca 2020

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 28 marca w Międzyrzeczu w województwie lubuskim. Kompletnie pijany kierowca zabił 23-letniego motorowerzystę. Sprawca miał aż 3,3 promila alkoholu

Koszmarny wypadek z udziałem pijanego kierowcy. Zginął 23 latek

W sobotę 28 marca około godziny 12, służby ratownicze oraz policja otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku w Międzyrzeczu na ulicy Winnica. Wynikało z niego, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Na miejscu sytuacja okazała się dramatyczna.

Kierowca pojazdu marki Opel omijał zaparkowany samochód, a następnie z impetem staranował jadącego przepisowo motorowerzystę. Na miejscu szybko pojawiło się zarówno pogotowie, jak i policja. Niestety 23-letni kierowca jednośladu zginął na miejscu, poinformował nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

wypadek Lubuskie

Kierowca opla był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach

Sprawca wypadku ze skutkiem śmiertelnym był kompletnie pijany. Wynik przeprowadzony alkomatem jednoznacznie wskazał 3,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu ! Według świadków 30-latek ledwo stał na nogach, bełkotał.

Bugatti wykorzystuje kosmiczną technologię. Wkrótce będą jeszcze szybsiBugatti wykorzystuje kosmiczną technologię. Wkrótce będą jeszcze szybsiCzytaj dalej

„To drogowy bandytyzm, sprawca jest w stanie upojenia alkoholowego. To zupełnie niepotrzebna śmierć niewinnego człowieka” – powiedział nadkom. Marcin Maludy.

Sprawca śmiertelnego wypadku został zatrzymany. Nadkom. Maludy dodał również, że „Policja oraz prokurator zrobią wszystko, aby wystąpić z wnioskiem o areszt dla sprawcy tej tragedii”.

Następny artykuł