Kolizja w Suchedniowie
Źródło: Świętokrzyska Policja

Kolizja w Suchedniowie. Kozom nic się nie stało

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Października 2020

Kolizja w Suchedniowie. W niecodziennych okolicznościach uczestnikami zdarzenia stały się dwie kozy. Policjanci byli mocno zdziwieni obecnością zwierząt.

W Suchedniowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji trzech aut. W zdarzeniu brali udział nie tylko kierowcy, ale również kozy. Jest to tym dziwniejsze, że podróżowały one jedną z osobówek.

Młoda kobieta kierująca Golfa (którym jechały również zwierzęta) nie ustąpiła pierwszeństwa dostawczemu Fiatowi Ducato. Doszło do kolizji, do której chwilę później dołączyła osobowa Toyota.

Kolizja w Suchedniowie. W wypadku uczestniczyły dwie kozy.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Do szpitala trafiła 40-latka prowadząca Toyotę oraz kierowca dostawczaka. Po opatrzeniu drobnych obrażeń zostali wypuszczeni do domów.
Okazało się, że na tylnej kanapie Volkswagena Golfa znajdowała się... koza. Chwilę później podczas kontroli policjanci w bagażniku znaleźli kolejną.

Zwierzęta nie ucierpiały w wypadku. W trakcie policyjnego dochodzenia kozy spokojnie czekały przywiązane do przydrożnego słupa.

Kolizja w SuchedniowieKolizja w Suchedniowie
Świętokrzyska Policja

Kolizja w Suchedniowie. Zwierzęta nie ucierpiały w wypadku.

Młoda kierująca Golfa tłumaczyła policjantom, że pomagała ojcu przewieźć kozy, które właśnie kupił. Na co dzień nie ma zwyczaju wozić zwierząt na tylnej kanapie.

Kobieta za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego straciła prawo jazdy oraz skierowano sprawę do sądu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł