Kobieta wjechała w dom
Źródło: Policja.pl

Kobieta przebiła dwie ściany i wjechała w dom. W środku było dziewięć osób

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Września 2020

Kobieta przebiła się swoim Volkswagenem przez dwie ściany. Do wypadku doszło w niedzielę 27 września w Konstantynowie Łódzkim. W domu, do którego wjechało auto, znajdowało się dziewięć osób.

Po godz. 23, w niedzielę 27 września, doszło do groźnego wypadku. Na ulicy Łaskiej w Konstantynowie Łódzkim 23-letnia kobieta wjechała autem w dom. Pojazd przebił dwie ściany.
W tym czasie w lokalu przebywało 9 osób.

Kobieta nie zatrzymała się przed skrzyżowaniem.

Krowa wypadła z busa. Kierowca pojechał dalej - WideoKrowa wypadła z busa. Kierowca pojechał dalej - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Ducato rozerwało się jak kartonowe pudełko. Groźny wypadek na obwodnicy

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 23.21. Na miejscu okazało się, że kierująca samochodem osobowym Volkswagen passat, 23-letnia kobieta, wjechała w budynek mieszkalny. Pojazd przebił dwie ściany nośne i zawisł na kołach. Aby wydostać kierującą z auta, strażacy musieli wyciąć jego dach - poinformował portal onet.pl Szymon Giza, rzecznik prasowy KP PSP w Pabianicach.

Kierująca nie zatrzymała się na skrzyżowaniu i uderzyła w krawężnik. Auto przeskoczyło nad barierkami i uderzyło w budynek, przebijając ściany.

kobietazostała zbadana pod kątem zawartości alkoholu i narkotyków w organizmie. Była trzeźwa. Sprawczynię wypadku zabrano do szpitala w Łodzi.

O dużym szczęściu mogą mówić również osoby, które przebywały w domu. Chwilę przed uderzeniem opuściły pokój, do którego przebił się samochód.

Mieszkańcy noc spędzili w lokalach zastępczych.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

 

Następny artykuł