Kobieta została przejechana przez byłego męża
Źródło: Śląska Policja

Mężczyzna wsiadł do auta i przejechał byłą żonę. Wszystko w centrum miasta

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Sierpnia 2020

Kobieta w niedzielę 23 sierpnia postanowiła spotkać się ze swoim byłym mężem. Mężczyzna już na spotkanie stawił się pod wpływem alkoholu. Między eksmałżonkami doszło do kłotni, która okazała się tragiczna w skutkach.

34-letni mieszkaniec Będzina po kłótni z byłą żoną stracił cierpliwość i przejechał ją samochodem. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kobieta z licznymi obrażeniami wewnętrznymi została przetransportowana do szpitala.
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę 23 sierpnia. 40-letnia mieszkanka Będzina postanowiła się spotkać ze swoim byłym mężem w centrum miasta. 34-latek już na spotkanie stawił się pod wpływem alkoholu.

Kobieta umawiając się z byłym mężem nie mogła przewidzieć finału spotkania.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Pomiędzy byłymi partnerami doszło do awantury. W pewnym momencie mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego Fiata, odpalił silnik i ruszył w stronę 40-latki. Przejechał po jej ciele, nie zatrzymując się nawet na moment. Po wszystkim szybko odjechał z miejsca zdarzenia.

Kobieta z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Potrącona kobieta z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi została zabrana do szpitala. Policja przystąpiła natychmiast do poszukiwań 34-latka, którego znaleźli i zatrzymali w mieszkaniu nowej partnerki życiowej.
Jak wykazało badanie, 34-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie ciała swojej byłej żony oraz jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł