Kobieta pod wpływem alkoholu wiozła 2-letniego syna
Źródło: KPP Lubartów

Kompletnie pijana matka zabrała 2-letnie dziecko do sklepu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Września 2020

Kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, przyjechała do jednego z marketów w Teresinie. Jej podejrzane zachowanie zwróciło uwagę przypadkowego mężczyzny. 29-latek postanowił interweniować, widząc krzywdę dziecka.

​Pijana matka z 2-letnim dzieckiem przyjechała samochodem do marketu znajdującego się w Teresinie (woj. mazowieckie). Kobieta, już po zakupach, pomagała synkowi wsiąść do auta. W trakcie wsiadania upuściła dziecko, co przykuło uwagę przypadkowego mężczyzny. Ten, zaniepokojony jej zachowaniem wezwał policję. W międzyczasie zabrał kobiecie klucze i nie pozwolił jej odjechać.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, mł. asp. Agnieszka Dzik poinformowała w poniedziałek PAP, że do tzw. obywatelskiego ujęcia doszło w piątek 18 września.

Kobieta zwróciła uwagę przypadkowego 29-latka. Jej podejrzany wygląd oraz zachowanie sprawiły, że postanowił zainterweniować.

Kierowca BMW celowo wjechał w tłum protestujących kobiet. Są poszkodowane - WideoKierowca BMW celowo wjechał w tłum protestujących kobiet. Są poszkodowane - WideoCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Samochód TVP wjechał pod prąd i taranował protestujących
2. Warszawa: samochód wjechał w protestujących. Trwa akcja ratunkowa, są ranni
3. Podjedziesz pod dystrybutor i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy

„Kobieta swoim wyglądem i zachowaniem zwróciła uwagę 29-letniego mężczyzny, który zaobserwował ją już w markecie, a następnie zaniepokojony wyszedł za nią ze sklepu i widział, jak podczas otwierania drzwi do samochodu, upuściła chłopca” - przekazała w komunikacie.

29-latek nie pozwolił kobiecie odjechać i wezwał policję. Funkcjonariusze wykonali badanie alkomatem, które wykazało, że 35-latka ma prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wezwali na miejsce ojca dziecka oraz karetkę pogotowia. Lekarz po badaniu nie stwierdził obrażeń u chłopca, którego następnie przekazano pod opiekę taty.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu, gdzie czekała do wytrzeźwienia.

35-latka usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia.
Przyznała się do popełnionych przestępstw.

Sprawą zajmie się teraz prokuratura, a następnie sąd. Policjanci przekazali materiały w sprawie 35-latki do sądu rodzinnego i ośrodka pomocy społecznej.

Zobacz także:

1. Władze załamują ręce. Olbrzymi wzrost chęci rezygnacji z kościoła katolickiego w Polsce. Za granicą Polski kraje są laickie
2. Polska zablokowała debaty UE w sprawie sztucznej inteligencji. Kuriozalna sytuacja, wszystko przez jedno słowo
3. Kierowco, nagła zmiana w przepisach dotyczących zasłaniania ust i nosa w prywatnym samochodzie
4. Zaskakujące zachowanie rolników. Długi szpaler ciągników zablokował jedną z ulic
5. Surowy mandat za postój pod szkołą? Kierowco, uważaj bo możesz sporo zapłacić
6. Niefortunny wpis Anny Lewandowskiej. Spadła na nią fala krytyki, trenerka zaczęła się kajać (FOTO)
7. Julia Przyłębska przerwała milczenie ws. wyroku TK. Oburzająca wypowiedź, wielu Polaków będzie wściekłych

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł