Kobieta dwukrotnie jednego dnia wpadła w ręce policji
Źródło: Policja.pl

35-latka wpadła w ręce policji dwukrotnie jednego dnia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Listopada 2020

Kobieta dwukrotnie jednego dnia wpadła w ręce policji. Najpierw przyłapano ją podczas drobnej stłuczki parkingowej, a następnie już na drodze. W obu przypadkach kobieta prowadziła pod wpływem alkoholu.

Dwa razy w ciągu jednego dnia policja zatrzymała 35-latkę, która pijana prowadziła samochód. Kobieta spowodowała stłuczkę parkingową, mając w organizmie 2 promile alkoholu. Jechała z dzieckiem.

Jak poinformowała we wtorek podkarpacka policja, do zdarzenia doszło w sobotni (14 listopada) wieczór.

Kobieta dwukrotnie wpadła w trakcie jazdy po alkoholu... tego samego dnia

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Mundurowi dostali wezwanie na jeden z tarnobrzeskich parkingów.

„Mieszkanka Tarnobrzega cofając osobowym Audi, najechała na zaparkowanego Citroena, w którym siedziały dwie kobiety. Okazało się, że kierująca Audi jest pijana. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 2 promile alkoholu” - poinformowała policja.

Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy i ukarali ją stosownym mandatem. Kobieta wraz z dzieckiem trafili pod opiekę rodziny. Kierująca została również poinformowana o konsekwencjach karnych kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Kobieta była świadoma konsekwencji jazdy w stanie nietrzeźwości. Tego samego dnia wsiadła ponownie za kółko

Kilka godzin później policja otrzymała zgłoszenie dotyczące kierowcy, który prawdopodobnie prowadzi pod wpływem alkoholu.

„Szybko okazało się, że pojazdem kierowała ta sama kobieta, która brała udział w zdarzeniu na parkingu. Jak tłumaczyła policjantom, zabrała z domu zapasowe kluczyki do pojazdu i pojechała szukać swojej matki. Policjanci ponownie zbadali jej trzeźwość. Badanie wykazało 0,72 promila alkoholu" - przekazała policja.

Tym razem kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Kobieta usłyszała dwa zarzuty, do których się przyznała. Za zarzucane jej czyny odpowie przed sądem, gdzie może usłyszeć wyrok nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysokiej grzywny oraz otrzymać wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Policja apeluje do kierujących i przypomina, że pijani kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł