Kobieta uderzyła w znak drogowy
Źródło: Policja.pl

51-latka miała 4 promile i jechała rowerem. Uderzyła w znak drogowy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Września 2020

Kobieta prowadziła rower pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, była w stanie jechać, choć miała problem z mówieniem. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal 4 promile. Wkrótce stanie przed sądem.

Mieszkanka Łukowa mając niemal 4 promile alkoholu w organizmie, uderzyła rowerem w metalową barierę oraz znak drogowy. 51-latka została zabrana do szpitala, a wkrótce za swój wyczyn odpowie przed sądem.

We wtorek 15 września po południu łukowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki.

Kobieta jechała ulicą Wyszyńskiego. Doszło do wypadku.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dotyczyło ono wypadku 51-latki na ulicy Wyszyńskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała i straciła przytomność.

Kobieta uderzyła w znak drogowy i straciła przytomność.

Na miejscu policjanci ustalili, że 51-letnia kobieta, jadąc rowerem po chodniku, uderzyła w metalową barierę ochronną, a następnie w znak drogowy. Gdy 51-latka odzyskała przytomność, policjanci nie mogli się z nią porozumieć. Jak wykazało badanie alkomatem, w organizmie rowerzystki stwierdzono prawie 4 promile alkoholu.

Pokrzywdzona kobieta po przewiezieniu do szpitala i opatrzeniu ran została zwolniona do domu. Obrażenia okazały się, na szczęście, niegroźne.

Wkrótce 51-latka za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości i jazdę po chodniku odpowie przed sądem. Kobiecie grozi wysoka grzywna, zakaz kierowania rowerami, a nawet kara aresztu.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł