Kobieta uderzyła w znak drogowy
Źródło: Policja.pl

51-latka miała 4 promile i jechała rowerem. Uderzyła w znak drogowy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Września 2020

Kobieta prowadziła rower pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, była w stanie jechać, choć miała problem z mówieniem. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal 4 promile. Wkrótce stanie przed sądem.

Mieszkanka Łukowa mając niemal 4 promile alkoholu w organizmie, uderzyła rowerem w metalową barierę oraz znak drogowy. 51-latka została zabrana do szpitala, a wkrótce za swój wyczyn odpowie przed sądem.

We wtorek 15 września po południu łukowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki.

Kobieta jechała ulicą Wyszyńskiego. Doszło do wypadku.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Dotyczyło ono wypadku 51-latki na ulicy Wyszyńskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała i straciła przytomność.

Kobieta uderzyła w znak drogowy i straciła przytomność.

Na miejscu policjanci ustalili, że 51-letnia kobieta, jadąc rowerem po chodniku, uderzyła w metalową barierę ochronną, a następnie w znak drogowy. Gdy 51-latka odzyskała przytomność, policjanci nie mogli się z nią porozumieć. Jak wykazało badanie alkomatem, w organizmie rowerzystki stwierdzono prawie 4 promile alkoholu.

Pokrzywdzona kobieta po przewiezieniu do szpitala i opatrzeniu ran została zwolniona do domu. Obrażenia okazały się, na szczęście, niegroźne.

Wkrótce 51-latka za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości i jazdę po chodniku odpowie przed sądem. Kobiecie grozi wysoka grzywna, zakaz kierowania rowerami, a nawet kara aresztu.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł