Kobieta przebiegła przez trzy pasy jezdni
Źródło: Policja.pl

Biegła do autobusu i wpadła pod samochód

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Października 2020

Kobieta postanowiła przebiec ruchliwą drogę, aby zdążyć na nadjeżdżający autobus. Prawie jej się udało. Niestety, na ostatnim pasie, uderzyło w nią prawidłowo jadące Audi A6.

O wielkim szczęściu może mówić 46-letnia kobieta, która w niedozwolonym miejscu przebiegała przez jezdnię. Wszystko po to, aby zdążyć na autobus. Niestety, została potrącona. Choć zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, skończyło się na potłuczeniach.

Do wypadku doszło w Olsztynie w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego. 46-latka, widząc nadjeżdżający autobus, przebiegła przez czteropasmową jezdnię.

Kobieta przebiegła trzy pasy - czwartego nie zdołała

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Kobiecie udało się pokonać trzy pasy. Na ostatnim jednak wbiegła wprost pod Audi A6. Siłą uderzenia była tak duża, że kobieta została wyrzucona w powietrze. Upadła kilka metrów przed autem. Kobiecie przyszli z pomocą przechodnie oraz kierowca autobusu, na który 46-latka próbowała zdążyć.

W trakcie udzielania pomocy okazało się, że 46-latka jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Kobietę przetransportowano do szpitala, gdzie stwierdzono, że nic poważnego jej się nie stało.

Kobieta była pijana. Na szczęście skończyło jedynie się na ogólnych potłuczeniach

Policjanci, za spowodowanie kolizji drogowej, ukarali 46-latkę mandatem w wysokości 500 zł. To nie koniec wydatków - kierowca lub ubezpieczyciel mogą się zgłosić do niej z wnioskiem o zwrot kosztów napraw Audi.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł