Kobieta utknęła w płonącym aucie
Źródło: Materiały Policyjne

Opel spłonął podczas odpalania z kabli. W środku uwięziona kobieta

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
6 Listopada 2020

Kobieta została uwięziona w płonącym aucie. Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie kabli rozruchowych podpiętych do akumulatora. Konkretne przyczyny i okoliczności pożaru ustalać będzie policja.

Kobieta została uwięziona w samochodzie, kiedy wybuchł płomień.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w środę 4 listopada, około godziny 10 w powiecie biłgorajskim. Opel, którym jechał 43-letni mężczyzna, uległ awarii, a na miejsce, drugim autem przyjechała żona mężczyzny. Małżeństwo chciało odpalić Astrę „z kabli”, bo podejrzenia padły na rozładowany akumulator.

Kobieta wsiadła do Opla i zamknęła za sobą drzwi, a auto nagle stanęło w płomieniach.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Kobieta utknęła w płonącym aucie

Zamki Opla zaryglowały się, odcinając drogę ucieczki. Sytuacja została prawdopodobnie wywołana przez zwarcie w instalacji elektrycznej.

36-latka została uwięziona w płonącym Oplu, a centralny zamek nie pozwalał otworzyć drzwi. W końcu udało się wydostać kobietę przez okno.

Małżeństwo wspólnie wybiło szybę boczną.

Kobieta trafiła do szpitala.

Funkcjonariusze straży pożarnej, którzy jako pojawili się na miejscu zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy i ugasili pożar. 36-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja będzie wyjaśniać okoliczności i przyczyny pożaru, który mógł skończyć się tragicznie.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł