Kierowca wjechał w pole kukurydzy
Źródło: Policja

Kierowca osobowego Forda uciekał przed policją. To, co zrobił przechodzi ludzkie pojęcie

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Lipca 2020

To, co zrobił pewien kierowca osobowego Forda, przechodzi ludzkie pojęcie. Uciekając przed policyjnym pościgiem, kierujący dopuścił się przekomicznego czynu. Dodatkowo po zatrzymaniu na jaw wyszły nowe okoliczności. Teraz sroga kara go nie ominie.

Kierowca osobowego Forda powinien zostać magikiem roku. W trakcie policyjnego pościgu dopuścił się niesamowitej rzeczy.

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 21:00 w gminie Uchanie w województwie lubelskim. Uwagę policjantów drogówki przykuł nietypowy styl jazdy jednego z kierowców. Jechał on wężykiem. Policjanci postanowili przeprowadzić kontrolę drogową.

Pomimo wielu sygnałów odnośnie do zatrzymania pojazdu, kierowca Forda nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Policjanci rozpoczęli pościg, w którego trakcie doszło do niespotykanej rzeczy.

Kierujący pojazd podczas jazdy przesiadł się na tył samochodu. Pojazd, który cały czas był w ruchu, najpierw zjechał na pobocze, a potem wylądował w polu kukurydzy.

Kierowco, nowe przepisy coraz bliżej. Tak prosto jeszcze nie byłoKierowco, nowe przepisy coraz bliżej. Tak prosto jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Okazało się, że nietypowym kierowcą jest 19-latek. Tłumaczył się, że bał się kontroli bo wcześniej wypił jedno piwo. Badanie alkomatem dało wynik zero. Dodatkowo okazało się, że młody mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Nastolatek odpowie za swoje przewinienia przed sądem. Za nie zatrzymanie się do kontroli policji i kierowanie pojazdem bez uprawnień grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1 Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy

2. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

3. Nie upilnowała małej dziewczynki na rowerze. Mama szuka sprawcy na własną rękę i udostępniła nagranie

4. Kierowco, musisz bardzo uważać. Nie tylko policja będzie mogła zabrać Ci prawo jazdy

5. Ceny paliw znów zaczną spadać? Eksperci nie mają żadnych wątpliwości

Następny artykuł