Kierowca z procentami wreczał łapówke
Źródło: Facebook

Wideo - Kompletnie pijany kierowca proponował policjantom gigantyczną łapówkę. Grozi mu surowa kara

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Sierpnia 2020

Alkohol to najgorszy doradca. Przekonał się o tym pewien kierowca, który pod wpływem procentów został zatrzymany przez policję. Postanowił przekupić funkcjonariuszy pokaźną łapówką. Teraz grozi mu surowa kara.

Kierowca pod wpływem alkoholu chciał przekupić policjantów. Grozi mu niebotyczna kara.


Do bardzo ciekawej sytuacji doszło za naszą południową granicą, a dokładniej w Czechach. Pewien kierowca został zatrzymany przez policję. Stan trzeźwości szybko wykazał, że mężczyzna jest kompletnie pijany.

Pierwsze badanie alkomatem wykazało 1,6 promila w wydychanym powietrzu, a drugie już 1,8 promila. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna skończył pić całkiem niedawno.

Mandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienieMandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienieCzytaj dalej

On sam twierdził, że wypił dwa piwa. Mężczyzna chciał wyjść z całej sytuacji, unikając odpowiedzialności. Zaproponował funkcjonariuszom niebotyczna sumę pieniędzy. Mowa o 10 tysiącach czeskich koron. W przeliczeniu na złotówki wychodzi około 1670 złotych.

Mundurowych przekonywał, że zostawi busa tu, gdzie jest i wróci po niego rano. Bardzo łatwo się domyślić, że nie skusili się na propozycję i skuli mężczyznę.

Czeska policja informuje, że zatrzymany jest cudzoziemcem. Niestety nie podano jego narodowości. Za jazdę pod wpływem alkoholu i próbę wręczenia łapówki grozi mu teraz sześć lat więzienia.

Zobacz także:

1. Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie

2. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW

3. Policja się nie patyczkuje. Wakacyjny rekord zatrzymanych uprawnień. Jeszcze więcej kierowców straci swoje prawo jazdy

4. Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobieta

5. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu

Następny artykuł