Kierowca pod wpływem alkoholu jeździł po kieleckim deptaku
Źródło: Kielecka policja

Kompletnie pijany młody kierowca pędził ruchliwym deptakiem w centrum miasta. Ludzie chronili się na latarniami

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Sierpnia 2020

Kierowca seata z Kielc przeszedł samego siebie. Alkohol, brawura, nadmierna prędkość. W głównej mierze te trzy czynniki są odpowiedzialna za liczne tragedie na naszych drogach. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na licznie uczęszczanym deptaku. Pijany kierowca stworzył ogromne niebezpieczeństwo. Wiele osób mogło zostać rannych, a nawet zginąć.

Kierowca pod wpływem alkoholu stworzył potworne zagrożenie. Pędził ruchliwym deptakiem. Ludzie chronili się za latarniami.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Kielcach w nocy z piątku na sobotę. Pewien kompletnie pijany 21-latek pędził miejskim deptakiem. Swój szaleńczy rajd zakończył na latarni, a także koszu na śmieci.

Cała sytuacja działa się dokładnie w nocy z piątku na sobotę. Osobowy Seat wyjechał z ulicy Paderewskiego i wjechał w ulicę Sienkiewicza. Według świadków obecnych na miejscu zdarzenia pędził z ogromną prędkością. Ludzie, aby ratować swoje życie musieli odskakiwać na boki.

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał w latarnię, kosz na śmieci i swój szaleńczy rajd zakończył na schodach. Mężczyzna został szybko zatrzymany przez strażników miejskich i przekazany w ręce policji.

Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matkiKoszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matkiCzytaj dalej

Okazało się, że to 21-letni mężczyzna, nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Badanie wykazało, że w organizmie miał blisko trzy promile alkoholu – opowiada Artur Majchrzak z biura prasowego świętokrzyskiej policji.


Warto dodać, że funkcjonariusze uchronili pijanego mężczyznę przed linczem. Ludzie będący narażeni przez młodego kierowcę w bardzo dosadny sposób eksponowali swoje oburzenie, w niewybrednych słowach wyrażając swoje niezadowolenie.

Zobacz także:

1. Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

2. Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobieta

3. Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie

4. Mandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienie

5. Wideo - Przerażający widok. Kilkaset nowych Audi zniszczonych po wybuchu w Bejrucie

Następny artykuł