Kierowco, kompletna zmiana w wielu rejonach Polski. Pod żadnym pozorem nie zapomnij o tym przy tankowaniu
Kierowcy będą musieli być szczególnie uważni. Kompletna zmiana w wielu rejonach Polski może zaskoczyć tysiące kierujących. Cała sytuacja jest pokłosiem pandemii koronawirusa Covid-19. Minister zdrowia Adam Niedzielski planuje wprowadzić nowe obostrzenia.
Kierowco, musisz uważać! Znaczące zmiany w wielu rejonach Polski. Pod żadnym pozorem nie zapomnijcie przy tankowaniu.
Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział nowe obostrzenia w ramach walki z koronawirusem.
Dzisiaj grzeje:
1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
3. Koszmarny wypadek. 15-latka na motorze dosłownie wbiła się w samochód osobowy
— Obowiązek zasłaniania ust i nosa na wolnym powietrzu do tej pory był tylko w czerwonej strefie, my chcemy go poszerzyć również na strefę żółtą. Czyli w strefie żółtej również na wolnym powietrzu trzeba będzie nosić maseczki — poinformował Adam Niedzielski.
Kierowców w głównej mierze może dotknąć obowiązek zasłaniania nosa oraz ust zaraz po wyjściu z auta na parkingach publicznych czy stacjach paliw. Jeżeli takowe rozporządznie wejdzie w życie to w strefach żółtych tankowanie paliwa będzie musiało wiązać się z załóżeniem maseczki. Obowiązek będzie aktywny już przy dystrybutorze.
Warto przypomnieć, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa w samochodzie. Oczywiście jeżeli podróżujecie z osobami z którymi nie mieszkacie. Obowiązek taki istnieje również w środkach transportu publicznego.
Zobacz także:
1. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie
2. Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)
3. Wideo - Policja chciała pomóc w holowaniu pojazdu. Chwilę potem doszło do prawdziwego dramatu
4. FSO Warszawa. Klasyk z duszą, którego nie sposób zapomnieć
5. Nowe auta mają uniemożliwić przekraczanie prędkości. Tako rzecze ETSC
Następny artykuł