kierowcy demolka
Źródło: Rifnote.com

Postawił fotoradar na prywatnej posesji. Kierowcy wiedzieli co z nim zrobić

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Października 2020

Kierowcy nie lubią fotoradarów. To wiadomo nie od dziś. Pewien mężczyzna postanowił zainstalować fałszywe urządzenie by skutecznie wkurzać lokalnych kierowców. Urządzenie zbudował domowymi sposobami z drewna i rury PCV. Swoim dziełem nie nacieszył się jednak zbyt długo.

Kierowcy zemścili się za fałszywy fotoradar. Pewien mężczyzna długo nie nacieszył się swoim dziełem.

Ten mężczyzna zdecydowanie nie lubi kierowców. Postanowił dać im solidną nauczkę i skutecznie uprzykrzać im życie. Warto zastanowić się, czy czasem nie jest na emeryturze albo wiedzie nudne, życie bo musiał poświęcić wiele energii oraz czasu, by stworzyć taki fałszywy fotoradar.

Dzisiaj grzeje:

1. Zatrważające sceny na polskiej drodze, mamy zdjęcia. Nagle zatrzymała się karetka, zaroiło się od ludzi w skafandrach

2. Hasło Strajku Kobiet na płocie Jarosława Kaczyńskiego. Nie uwierzycie, jak zareagowała policja

3. Z ostatniej chwili: Minister zabrał głos ws. lockdownu. Polacy wstrzymali oddech

Mężczyzna postawił przed swoim domem fotoradar, aby zmusić kierowców do wolniejszej jazdy. Urządzenie zbudował prowizorycznie, domowymi sposobami z drewna i rury PCV. Fałszywy fotoradar został zamontowany przy drodze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h w jednej z brytyjskich miejscowości Havant w Hampshire.

Fałszywy fotoradar

Jego radość trwała jednak niezwykle krótko. Specjalna instalacja została zdemolowana już w pierwszą noc po zainstalowaniu. Nie przetrwał więc w tym miejscu nawet doby.

Fałszywy fotoradar

Fałszywy fotoradar stanął na prywatnym terenie na małym parkingu wspólnym dla kilku domostw. Budowa tego urządzenia była bardzo podobna do oryginału. Jednak po głębszej analizie można było dostrzec, że całość jest skonstruowana z drewna oraz poczciwych trytytek.

Kierowca ciężarówki zasłabł w trakcie jazdy. Na drodze rozegrał się wielki dramat - WideoKierowca ciężarówki zasłabł w trakcie jazdy. Na drodze rozegrał się wielki dramat - WideoCzytaj dalej

Warto podkreślić jeszcze jedną rzecz. Czy zamontowanie fałszywego fotoradaru jest w pełni legalne? Zainstalowanie takiego fejkowego urządzenia na swoim terenie nie jest nielegalne, może jednak narazić właściciela domu na postępowanie cywilne.

Zobacz także:

1. Na wyjaw wyszła prawda o noszeniu maseczek w miejscach publicznych. Porażające wieści, naukowcy są pewni

2. Zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych od soboty? „DGP” informuje o nowych ustaleniach

3. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym

4. Jak doszczętnie zniszczyć Ferrari na prostej drodze? Ten kierowca udowodnił, że to możliwe - Wideo

5. Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajem

6. Piotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawdziwa wiara skoczka, Polacy nie mieli pojęcia

7. Poszła na zakupy do Auchan i poczuła ogromne zagrożenie. Wezwała policję

Następny artykuł