Kierowca taksówki dotkliwie pobity przez pasażerów
Źródło: Photo by Peter Kasprzyk on Unsplash

Brutalny atak na taksówkarza. Wszystko z powodu psa

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Listopada 2020

Kierowca taksówki w Krośnie został brutalnie napadnięty przez trójkę napastników. Powód ataku był zaskakujący. Wszystkie trzy osoby biorące udział w napaści zostały zatrzymane. Życiu taksówkarza nie zagraża niebezpieczeństwo.

Taksówkarz z Krosna został dotkliwie pobity przez trójkę napastników. Wszystko dlatego, że nie zgodził się, wpuścić do auta dużego psa.

Agresywni pasażerowie są już w rękach policji, a kierowca trafił do szpitala.

Kierowca taksówki trafił w ciężkim stanie do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Do zdarzenia doszło 14 listopada w sobotę wieczorem. Trzy osoby zamówiły taksówkę na rynek w Krośnie. Wcześniej wspólnie imprezowali i pili alkohol. Gdy impreza się skończyła postanowili wspólnie wrócić do domu.

Kierowca taksówki dotkliwie pobity.

Gdy taksówka przyjechała, trójka znajomych próbowała wprowadzić do niej dużego psa. Ponieważ kierowca odmówił transportu zwierzęcia, został zaatakowany. W pobiciu brali udział 27-latek, 55-latek i 29-letnia kobieta.

Cała trójka wspólnie skopała kierowcę. Uderzali go także pięściami po całym ciele. Kontynuowali atak nawet po tym, jak taksówkarz upadł na ziemię i nie mógł się z niej podnieść.

41-letni poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Według mojej wiedzy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał polsatnews.pl asp. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Policjanci szybko ustalili tożsamość napastników. W pierwszej kolejności udało się zatrzymać 55-letniego mężczyznę, który ukrył się w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej. Kilka godzin później schwytano 29-latkę oraz jej 27-letniego partnera.

Wszystkim grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł