kierowca pijany
Źródło: zdrogi.pl

Kierowca usnął na skrzyżowaniu. Był rekordowo pijany. Na alkomacie zabrakło skali

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Listopada 2020

Kierowca z podkarpackiego Mielca przeszedł samego siebie. Policjanci interweniowali wobec kierującego citroenem, który usnął w aucie na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Niepodległości. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 40-letniego kierowcy rekordową wartość. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Kierowca pod wpływem alkoholu zasnął za kierownicą. Na alkomacie zabrakło skali.

Jazda pod wpływem alkoholu jest kompletnie nieodpowiedzialna i generuje ona wiele niebezpieczeństw oraz przykrych konsekwencji. W tym przypadku było bardzo podobnie.

Do bardzo nietypowej, a zarazem śmiesznej sytuacji doszło w nocy z poniedziałku na wtorek . Mieleccy policjanci otrzymali bardzo niepokojące zgłoszenie. Dotyczyło ono tego, że na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Niepodległości stoi citroen berlingo z odpalonym silnikiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek na pasach. Matka z czteroletnim dzieckiem potrącona przez TIR-a

2. Oburzeni wierni nagle wstali podczas mszy i zaczęli krzyczeć w stronę księdza. Miarka się przebrała, wiemy, co stało się później

3. Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł. Chciał pozbyć się dowodów w bardzo nietypowy sposób

Wewnątrz pojazdu znajdował się mężczyzna, który opierał się o kierownicę. Nie można było nawiązać z nim kontaktu oraz nie reagował na różne sygnały.

Osoba, która zawiadomiła służby poinformowała, że mężczyzna mógł po prostu zasłabnąć za kierownicą. Prawda okazała się zupełnie inna.

Czołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - WideoCzołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - WideoCzytaj dalej

Ponieważ samochód był zamknięty od środka, ze względu na stan zagrożenia życia lub zdrowia znajdującego się w pojeździe mężczyzny, funkcjonariusze z pomocą strażaków wybili jedną z szyb citroena – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Mundurowi zbadali stan zdrowia mężczyzny. Okazało się, że był on kompletnie pijany. Podczas badania alkomatem wyszło, że w organizmie 40-letniego mieszkańca Mielca znajdują się blisko 4 promile.

Nietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoNietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoCzytaj dalej

Ze względu na poważny stan upojenia alkoholowego mężczyzna został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do najbliższego szpitala.

Za chwilę snu za kierownicą grożą mu poważne konsekwencje. W sprawie zostanie wszczęte postępowanie. 40-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Zobacz także:

1. Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Fani zarzucają jej hipokryzję, musiała się gęsto tłumaczyć

2. Zatrważająca relacja ratownika pogotowia. Do pacjentki dotarli 6 godzin po wezwaniu, konsekwencje były opłakane

3. Kierowca TIR-a dusił się podczas jazdy. Przyczyną COVID-19. Mogło dojść do wielkiej tragedii

4. Robert Kubica ponownie w bolidzie F1. Kierowca zdradził plany na najbliższą przyszłość

5. Pirat drogowy trafił na instruktora jazdy. Dzięki jego interwencji udało się uniknąć tragedii - wideo

6. Brutalny atak na taksówkarza. Wszystko z powodu psa

7. Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - Wideo

Następny artykuł