Wypadek Usa
Źródło: twitter

Gigantyczny karambol na oblodzonej autostradzie. Ucierpiało niemal 30 kierowców - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Listopada 2020

Kierowcy na bardzo długo zapamiętają ten karambol na jednej z amerykańskich autostrad. Wszystko przez pierwsze opady śniegu, które wygenerowały ogromne pokładu nerwów i stresu wśród kierowców. 30 kierujących przekonało się, że z naturą nie ma żartów. Zdecydowanie autostrada, lód i zima to nie jest dobre połączenie.

Kierowcy zapamiętają ten incydent na bardzo długo. Gigantyczny karambol w USA, mógł zakończyć się ogromną tragedią.

Każdy kierowca wie, że pierwsze opady śniegu, oraz pojawienie się lodu, to nie są sprzyjające warunki do jazdy. Taki stan rzeczy, generuje mnóstwo nerwów oraz stresu pośród wielu zmotoryzowanych. Tak było i w tym przypadku, gdzie biały puch spowodował prawdziwy drogowy dramat.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek na pasach. Matka z czteroletnim dzieckiem potrącona przez TIR-a

2. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć

3. Kierowca usnął na skrzyżowaniu. Był rekordowo pijany. Na alkomacie zabrakło skali

Do tego potężnego karambolu doszło w czwartek, 12 listopada o godzinie 9:15. Nie wiadomo, który samochód wywołał tak niebezpieczną lawinę, aczkolwiek zdjęcia z miejsca zdarzenia są po prostu przerażające.

Wypadek USA

Wiadomo, że bezpośrednią przyczyną tego nieszczęśliwego wypadku była bardzo słaba widoczność, a także oblodzona autostrada.

Wypadek USA

Według lokalnych serwisów do szpitali przewiezionych zostało 9 osób, które odniosły niewielkie obrażenia w wyniku kilku stłuczek oraz kolizji.

Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoPojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoCzytaj dalej

Relacja świadka, który był obecny na miejscu zdarzenia oddaje dramatyzm oraz skalę tego niebezpiecznego zdarzenia.

– Przez całe życie jeżdżąc po śniegu nie widziałem czegoś tak mocnego. Zacisnąłem obie stopy na hamulcu i uderzyłem w środkowy samochód. Inne auto uderzyło we mnie, a potem nadjechała ciężarówka. Cały tył mojego pickupa prawie wpadł do środka przez tylną szybę. Wybił ją, a ja wysiadłem szybko z samochodu. Zacząłem pomagać innym ludziom. Nigdy czegoś takiego nie widziałem i nie doświadczyłem. Dziękuję bogu, że nikt nie zginął.

Wypadek USA

Lokalny serwis informacyjny, Kare 11, przekazał, że połowę z 29 zaangażowanych pojazdów stanowiły auta ciężarowe. Obrazuje to tylko fakt, jak niebezpieczny był to incydent.

Nietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoNietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoCzytaj dalej

Części oraz gruz były rozrzucone po całej autostradzie, przez co służby porządkowe miały pełne ręce roboty. Władze ponownie otworzyły odcinek drogi dopiero wczesnym wieczorem.

Zobacz także:

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć

2. Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głos

3. Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł. Chciał pozbyć się dowodów w bardzo nietypowy sposób

4. Pijana kobieta została zatrzymana przez policję dwa razy jednego dnia. Grozi jej surowa kara

5. Brutalny atak na taksówkarza. Wszystko z powodu psa

6. Rosyjscy naukowcy aż zamarli. Wulkan wybuchł i wyrzucił nieznany wcześniej minerał, niezwykłe odkrycie

7. Z ostatniej chwili: strzały na rondzie w Warszawie

Następny artykuł