Kierowca BMW pobił pieszego
Źródło: bielsko tv

Wideo - Kierowca BMW dotkliwie pobił pieszego. Powód bójki jest skandaliczny

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Sierpnia 2020

Kierowcy BMW, o tej grupie osób można powiedzieć bądź napisać bardzo dużo. Wiadomo, że nie można generalizować, jednak ten przykład z Bielska pokazuje, że sprowokowanie sympatyka bawarskiej myśli technicznej nie jest wcale takie trudne.

Kierowca BMW dotkliwie pobił pieszego. Chwilę wcześniej niemal przejechał go na pasach.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło 30 lipca w Bielsku-Białej. Dokładnie na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Wałowej. Kierujący pojazdem marki BMW pobił pieszego, którego chwilę wcześniej niemal nie rozjechał na przejściu dla pieszych.

Według świadka całego zdarzenia wynika, że mężczyzna w niebieskiej koszulce przechodził przez drogę na pasach. Kierowca białego BMW musiał gwałtownie hamować i mocno zatrąbił.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Bardzo prawdopodobne, że pieszy wykonał jakiś gest w kierunku kierowcy, co bardzo rozjuszyło krewkiego mężczyznę i postanowił wyjaśnić pieszemu, że to on ma racje.

Zakrwawiony pieszy po całym incydencie oddalił się w stronę ulicy Barlickiego. Kierowca natomiast odjechał z piskiem opon.

Zobacz także;

1. Polska trafiła na czerwoną listę w kolejnym kraju. Sytuacja jest niepokojąca

2. Carlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życie

3. Stracił swój samochód przez jedzenie z McDonalds. Tłumaczenie kierowcy jest po prostu kuriozalne

4. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

6. Następna kuriozalna wpadka w Wiadomościach TVP. Teraz naprawdę ich poniosło, możecie się uśmiać

Następny artykuł