Kierowca w trakcie jazdy zgubił krowę
Źródło: Reddit: r/IdiotsInCars

Krowa wypadła z busa. Kierowca pojechał dalej - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Stycznia 2021

Kierowca dostawczaka nie zwrócił uwagi na zwierzę, które wypadło z pojazdu w trakcie jazdy. Po zdarzeniu każde z nich udało się w swoim kierunku. Nie brakuje teorii, że kierowca widział uciekające zwierzę, ale pojazd był kradziony. To by wyjaśniało brak zainteresowania sytuacją.

Do nietypowego zdarzenia na drodze doszło na jednej z chorwackich dróg. Wyjątkowy widok został nagrany przez świadka sytuacji. Z dostawczaka jadącego po drodze krajowej wypadła krowa.

Nagranie zarejestrowane przez kierowcę Mercedesa jadącego za autem dostawczym ukazuje nietypową sytuację, która mogła się skończyć znacznie niebezpiecznym wypadkiem.

Kierowca nie zareagował na uciekające zwierzę

Pędzący po drodze krajowej dostawczak przewoził krowę, która w pewnym momencie postanowiła opuścić pokład auta podczas jazdy. Skrzydłowe drzwi w aucie nie powstrzymały krasuli przed ucieczką. Wszyscy doskonale wiem, że bydło najlepiej transportować w kabriolecie, ewentualnie skuterem.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Zwierzę wypadło wprost asfalt przy sporej prędkości. Na szczęście krowy są wyjątkowo wytrzymałe. Krasula najprawdopodobniej jedynie lekko się poobcierała. Na filmie zresztą nie widać, aby odniosła większe obrażenia.

Po wszystkim, zarówno kierowca busa, jak i krowa udali się w swoich kierunkach. Nie brakuje teorii, w których pojazd (wraz z krową) został przez kierowcę wcześniej skradziony. To by wyjaśniało brak reakcji ze strony osoby prowadzącej ciężarówkę - wolała stracić cenny ładunek i ucieć z autem, niż zostać złapana.

Kierowca "zgubił" krowę. Wideo zamieszczamy poniżej:

Greatest escape of all time from r/funny

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł