Honda wypadek
Źródło: policja

Zderzył się z pociągiem i pojechał dalej. Nietypowa sytuacja na przejeździe kolejowym

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Listopada 2020

Kierowca osobowej Hondy dokonał nietypowej rzeczy. Na jednym z przejazdów kolejowych doszło do zderzenia pociągu z osobówką. Jak się okazało, dla właściciela japońskiego samochodu nie stanowiło to większego problemu, ponieważ postanowił pojechać dalej. Bał się konsekwencji swojej głupoty.

Kierowca Hondy zderzył się z pociągiem i uciekł z miejsca zdarzenia. Złamał przepisy i bał się konsekwencji.

Można jasno i klarownie stwierdzić, że to zdarzenie było po prostu niecodzienne. Młody kierowca wjechał na jeden z przejazdów kolejowych, nie zwracając uwagi na to czy przejazd przez tory jest całkowicie bezpieczny. Niestety dla niego nie był i doszło do zderzenia z pociągiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo

2. Nawet nie wiemy, jak skomentować sprawę. Postulują wprowadzenie opłaty za pracę zdalną

3. Policjanci zamarli podczas kontroli. To co znaleźli w samochodzie odbiera mowę

Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w Jarosławcu. 21-letni kierowca Hondy nie zatrzymał się przed znakiem stop, a przejeżdżając przez tory uderzył w niego pociąg. Jak się okazało, to zdarzenie nie uniemożliwiło mu dalszej podróży.

Wypadek pociag

Pociąg uderzył w tylną cześć Hondy w wyniku czego, młody kierowca od razu stracił panowanie nad pojazdem. Według informacji przekazanych przez Interie, uszkodzenia były w miarę spore, natomiast kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Samochód z trójką nastolatków wjechał do stawu. Nie byli w stanie się uwolnićSamochód z trójką nastolatków wjechał do stawu. Nie byli w stanie się uwolnićCzytaj dalej

Przestraszył się i odjechał z miejsca zdarzenia. Zdecydował się jednak powrócić. Zarówno kierowca jak i maszynista byli trzeźwi. 21-latek został ukarany mandatem.

Zobacz także:

1. Co zrobi Przemysław Czarnek? Matka uczennicy napisała donos do MEN

2. Za niecałe 2 miesiące wchodzi w życie nowa opłata. Wysokość rachunków po prostu nas dobije

3. Człowiek kontra dostawczak. Ten mężczyzna to zdecydowany pechowiec roku - Wideo

4. W BMW powinni chyba zacząć zatrudniać stylistów. Oto nowe BMW iX

5. Wstrząsające nagranie. Rowerzysta był bez szans

6. INFORMACJE Ministerstwo Zdrowia podało prawdopodobny termin rozpoczęcia szczepień. Obywatelki i obywatele Polski mogą być zaskoczeni

Następny artykuł