Kierowca wjechał w ścianę sklepu. Następnie skopał radiowóz
Źródło: Policja.pl

Mężczyzna z impetem wjechał w ścianę sklepu i uciekł

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
10 Lutego 2021

Kierowca osobowego Fiata wjechał w ścianę sklepu w miejscowości Rozogi (pow. szczycieński). Jego wybryk zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Dzięki nim policjanci szybko ustalili dane sprawcy. Gdy zapukali do jego drzwi i zdradzili cel wizyty, zaatakował policyjny radiowóz.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (7 lutego). Pewien 40-letni mężczyzna w miejscowości Rozogi z impetem wjechał w ścianę sklepu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Nie potrzeba było wiele czasu, aby policja zapukała do drzwi jego mieszkania. 40-latek tak bardzo wściekł się na widok mundurowych, że... skopał radiowóz.

Kierowca wysadził pasażera, a następnie wjechał w ścianę sklepu

W niedzielę (7 lutego) około godz. 22:00 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kierowcy pojazdu marki Fiat, który w miejscowości Rozogi (powiat szczycieński) uderzył w ścianę budynku jednego z miejscowych sklepów, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

- "Pasażer pojazdu wysiadł z samochodu i udał się na zakupy. Gdy wrócił, kierowca odpalił silnik, wrzucił wsteczny bieg i z impetem uderzył w ścianę budynku. Gdy mężczyźni zorientowali się, co się stało, natychmiast odjechali z miejsca zdarzenia" - mówi sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Kierowca był pijany. Gdy policjanci zapukali do jego drzwi, wpadł w szał

Całe zajście zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Mundurowi mieli więc bardzo łatwe zadanie. Ustalono dane oraz aktualne miejsce przebywania mężczyzny. Gdy zapukali do drzwi jego mieszkania, szybko potwierdziły się ich przypuszczenia.

40-latek był pijany. Gdy funkcjonariusze przedstawili mu cel swojej wizyty, mężczyzna wpadł w szał. Tak się zdenerwował, że swoją złość wyładował na policyjnym radiowozie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który najbliższą noc spędził w policyjnej celi.

Wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji oraz za zniszczenie policyjnego mienia.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł