wypadek
Źródło: youtube

Kolejny efektowny przelot przez rondo. Kierowca z wielką siłą wbił się w betonową ścianę - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Listopada 2020

Kierowca zarejestrowany przez jedną z kamer przemysłowych przeszedł samego siebie. Zanotował bardzo efektowny przelot przez rondo, jednak nie było ono zbyt efektywne, ponieważ zakończyło się bardzo bolesnym lądowaniem.

Kierowca z ogromną siłą wbił się w betonową ścianę. Wcześniej spektakularnie przeleciał przez rondo. Nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach.

Rok 2020 jest bardzo dziwny. Pandemia koronawirusa, która skutecznie paraliżuje wiele aspektów codziennego życia, czy też napięta sytuacja polityczna sprawia, że ludzie czekają aż z nadzieją będą mogli przywitać 2021. Zaobserwowano jeszcze jedną, być może niepokojącą, ale na pewno nietypową rzecz. Mianowicie chodzi o liczne przeloty nad rondami.

Dzisiaj grzeje:

1. Surowy mandat prosto z powietrza? Polska policja będzie korzystać ze specjalnych urządzeń

2. Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu

3. Tragiczny wypadek. Pijany kierowca wypadł z drogi. Zginęła 18-letnia pasażerka

Nadmierna prędkość oraz brak wyobraźni sprawiają, że efektowne przeloty są tak liczne w dzisiejszych czasach. Kierowcy podobni to tego z poniższego nagrania zawsze są zaskoczeni, że nagle na prostej drodze wyrasta im rondo. Nie pomaga wówczas ostre hamowanie, bo pojazd już dosłownie notuje długi skok.

W przypadku tego kierującego odnotowano naprawdę imponujący przelot. Zakończył się on bardzo bolesnym lądowaniem na pobliskim ogrodzeniu. Pojazd z ogromnym impetem mijając drzewo wbił się w betonową ścianę.

Ile załadujemy na Seicento? Ten kierowca to prawdziwy mistrz transportu - WideoIle załadujemy na Seicento? Ten kierowca to prawdziwy mistrz transportu - WideoCzytaj dalej

Jedno jest pewne. Poruszanie się z nadmierną prędkością po nieznajomym terenie nie jest dobrą opcją, Zawsze może rodzić komplikacje oraz stwarzać wielkie problemy. Dodajmy do tego noc i mamy przepis na skok życia. O ile go przeżyjemy.

Zobacz także:

1. Jest potwierdzenie, Ministerstwo ogłosiło. Chodzi o jeden region w kraju, ważna zmiana dla turystów

2. Wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Teraz pani Katarzyna dostała tylko 390 zł, o co chodzi?

3. Opel spłonął podczas odpalania z kabli. W środku uwięziona kobieta

4. Przyjechał na policję zgłosić kolizję... był pijany

5. 80-letni kierowca Seicento zignorował znak STOP - Wideo

6. Narzeczona Artura Szpilki całkiem nago. Pikantne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)

7. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety

Następny artykuł