Kierowca BMW nie opanował pojazdu. Spowodował groźny wypadek
Źródło: Materiały Policyjne

18-latek rozbił się BMW serii 7. Jedna osoba poważnie ranna

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Stycznia 2021

Kierowca BMW nie opanował swojego auta i zakończył podróż na barierkach energochłonnych. Niestety, jedna z osób jadących autem poważnie ucierpiała. Konieczne okazało się wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

To już legendarne połączenie - młody, niedoświadczony kierowca i BMW. Rzadko kiedy może wyjść z tego coś dobrego. Również i tym razem skończyło się tragicznie.

Na drodze wojewódzkiej 980 w Siemiechowie miał miejsce wypadek drogowy, w którym BMW serii 7, którym kierował 18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w bariery energochłonne.

Kierowca BMW nie opanował pojazdu. Doprowadził do wypadku

Kierowca wpadł w poślizg i uderzył w metalowe elementy infrastruktury drogowej.

Na miejscu konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli wydobyć pasażerów zakleszczonych w pojeździe.

Jeden z nich był nieprzytomny i konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało mężczyznę do krośnieńskiego szpitala.

Tragiczny wypadek busa Poczty Polskiej. 2 osoby nie żyją, 10 poszkodowanychTragiczny wypadek busa Poczty Polskiej. 2 osoby nie żyją, 10 poszkodowanychCzytaj dalej

Kierowca BMW nie opanował pojazdu. Doprowadził do wypadku

Kierowca BMW odpowie za spowodowanie wypadku

Pozostałych dwóch pasażerów, zostało przetransportowanych do tarnowskiego szpitala, a ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga w miejscu wypadku była częściowo zablokowana, a ruch realizowany był wahadłowo. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zebrali dowody, które będą wykorzystane w prowadzonym dochodzeniu.
18-letni kierowca BMW był trzeźwy.

Pasażer zabrany z miejsca wypadku helikopterem ma poważne obrażenia klatki piersiowej i pozostaje w szpitalu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł