Karambol
Źródło: Pixabay

Ukrainka w BMW zniszczyła 9 samochodów. Niebezpieczny karambol na Zakopiance

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Stycznia 2021

Karambol, który miał miejsce na słynnej Zakopiance, mógł zakończyć się ogromną tragedia. Obywatelka Ukrainy straciła panowanie nad swoim pojazdem, uszkadzając aż 9 samochodów. W wyniku tego zdarzenia, wytworzył się gigantyczny korek, który na kilka godzin kompletnie sparaliżował popularną trasę.

Karambol na Zakopiance. Ukrainka w BMW straciła panowanie nad swoim autem i sparaliżowała całą trasę.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę 2 stycznia na słynnej drodze krajowej numer 7 w kierunku Krakowa, w miejscowości Gaj.

W wyniku tego pechowego incydentu zniszczonych zostało aż 9 samochodów. Na szczęście nikt poważniej nie ucierpiał.

Gigantyczny karambol spowodowała obywatelka Ukrainy. Według informacji przekazanych przez policję, bezpośrednią przyczyną tego wypadku, była utrata panowania nad samochodem.

Kobieta wjechała pomiędzy dwa pasy ruchu i w efekcie uszkodziła dziewięć aut. Poważnie robiła również swoje BMW.

Nietrzeźwy kierowca uciekał przed policją. Jego BMW zostało przecięte na pół - WideoNietrzeźwy kierowca uciekał przed policją. Jego BMW zostało przecięte na pół - WideoCzytaj dalej

"Kierująca BMW obywatelka Ukrainy straciła panowanie nad samochodem. Nie mogąc wyhamować, wjechała pomiędzy dwa pasy ruchu i uszkodziła dziewięć samochodów. Nikt nie został ranny" - przekazała lokalna policja.

Karambol na DK7 w kierunku Krakowa. Mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Wiadomo, że w momencie zdarzenia kierująca BMW była trzeźwa. Służby porządkowe przez kilka godzin usuwały skutki tego niebezpiecznego zdarzenia.

Policja apeluje o rozwagę na polskich drogach. Funkcjonariusze podkreślają, że chwila nieuwagi może doprowadzić do ogromnej tragedii.

Niestety, ale wypadek z Gaju nie jest jedynym, który w ostatnim czasie, miał miejsce w naszym kraju. Ogromna tragedia w Sulmowie. 18-latek miesiąc temu odebrał prawo jazdy. Spowodował wypadek - zginęła 18-latka

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł