Jarosław Kaczyński płaci duże pieniądze swojemu szoferowi
Źródło: Moto.pl

Bajeczne zarobki prywatnego szofera Jarosława Kaczyńskiego. Ta kwota dosłownie zwala z nóg

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Sierpnia 2020

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej znanych polityków w naszym kraju. Bycie jego prywatnym a przede wszystkim zaufanym szoferem to nie jest taka prosta sprawa. Nie od dziś wiadomo, że najważniejsza osoba w naszym kraju dobiera grono szczególnych osób. Zarobki jego kierowcy po prostu rzucają na kolana.

Jarosław Kaczyński płaci krocie swojemu prywatnemu szoferowi. Ta kwota dosłownie zrzuca z nóg.

Prywatnym szoferem Jarosława Kaczyńskiego jest jeden z warszawskich radnych, Jacek Cieślikowski. Mężczyzna oficjalnie pracuje jako asystent ds. koordynacji i struktur w terenie, a także jako główny specjalista ds. floty i logistyki.

Super Express podaje, na jakie zarobki może liczyć, wożąc polityka Prawa i Sprawiedliwości. Ich wielkość może po prostu rzucić na kolana. Zazdrośni są szczególnie kierowcy zawodowi.

Niesamowite nagranie. Wypadek oraz korek uczyniły z niego prawdziwego bogacza. Zbił prawdziwą fortunęNiesamowite nagranie. Wypadek oraz korek uczyniły z niego prawdziwego bogacza. Zbił prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Średnie zarobki osób, które jeżdżą na tirach po Europie formuje się w okolicach 8600 złotych brutto. Wiadome jest, że można zarobić zdecydowanie więcej, ale to zależy po prostu od ilości kursów oraz premii.

Płaca szofera lidera PiS-u jest po prostu kosmiczna. Polityk na tę usługę wydaje niebagatelną kwotę 11 tysięcy złotych. To więcej niż zarabia wielu programistów czy radców prawnych.

Zobacz także:

1. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców

2. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Nie żyje jedna osoba, dziesiątki rannych

3. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

4. Wideo - Policja zniszczyła bardzo drogie Ferrari 458 Spider. Powód jest zdumiewający

5. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

Następny artykuł