Influencer zniszczył BMW
Źródło: YouTube: Ryan Taylor

Influencer wrzucił stare BMW do rzeki, teraz będzie miał kłopoty - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Grudnia 2020

Influencer pochodzący z Wielkiej Brytanii wybrał się ze znajomymi do Hiszpanii. Opublikował nagranie, w którym znęca się nad BMW E46, które ostatecznie kończy w rzece. Na tym pewnie skończyłaby się historia (niestety), gdyby wideo nie zobaczyła hiszpańska policja.

Brytyjski influencer opublikował w sieci nagranie, na którym niszczy BMW E46. Wraz z paczką znajomych świetnie się przy tym bawił.

Wideo zostało nagrane w okolicach Marbelli - turystycznej miejscowości w Hiszpanii. Gdy zabawa się znudziła i BMW wyzionęło ducha, zostało zepchnięte do rzeki. 27-latek za swoje czyny doczekał się aresztowania i usłyszał zarzuty. Żal nam klasycznej "trójki". Gdyby to samo spotkało nadchodzącą X7, nikt by nie płakał.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Influencer łamie przepisy i chwali się na wideo

Ryan Taylor wraz ze znajomymi wybrał się do hiszpańskiej Marbelli w BMW serii 3 (E46), które kupił za 500 funtów. Kierowca po drodze katował starą "bawarkę", niszcząc jej nadwozie, rzucając w nią kamieniami czy uderzając w trakcie jazdy drzwiami w przydrożne słupy.

Gdy BMW w końcu poddaje się 27-letni Ryan Taylor postanowił, że dobrym miejscem, by porzucić BMW będzie lokalna rzeczka na przedmieściach Marbelli.

BMW lejące olejem i płynem chłodniczym skończyło w rzece

Ekipa zawinęła się szybko z miejsca zdarzenia. Na szczęście nagranie zobaczyli hiszpańscy funkcjonariusze.

Mundurowi odnaleźli miejsce, w którym Ryan Taylor porzucił BMW i złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Jak podaje portal Euro Weekly, mężczyzna został aresztowany i usłyszał zarzuty związane z niebezpieczną jazdą i zanieczyszczaniem środowiska.

Influencer opublikował wideo, które zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł