Hyundai zatrudnił nowego pracownika
Źródło: Instagram: Tucson_prime

O psie, który jeździł Hyundaiem i został dealerem samochodowym

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Sierpnia 2020

Hyundai w Brazylii ma bardzo nietypowego pracownika. Osoby odwiedzające salon bardzo chwaliły sobie bezpośredniość i profesjonalną obsługę - dzieci również zachwycone były Tucsonem.

Wytrwałość w dążeniu do celu i determinacja to cechy, które w sprzedaży są niezbędne. Również, jeśli chodzi o sprzedaż samochodów w autoryzowanym salonie Hyundaia.
Cechy te idealnie pasują do pewnego bezpańskiego (do niedawna) czworonoga, który nie poddał się mimo przeciwności losu. Pies znalazł pracę i powoli staje na cztery łapy.

Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragediiWideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragediiCzytaj dalej

Hyundai w Brazylii ma bardzo nietypowego pracownika.

Hyundai - Czworonożny pracownik Hyundai - Czworonożny pracownik
Instagram: Tucson_Prime

Tucson Prime, jak nazwano wytrwałego czworonoga, tak długo pojawiał się przed salonem samochodowym Hyundaia w jednym z miast Brazylii, że w końcu został przygarnięty przez właściciela placówki.
Początkowo mężczyzna chciał tylko pomóc zwierzakowi, nakarmić go i umyć, a następnie zawieźć do schroniska. Szybko okazało się, że pies jest urodzonym sprzedawcą.

Zwierzak szybko zaczął interesować się klientami salonu i otrzymał niespodziewany awans. Osoby odwiedzające salon bardzo chwaliły sobie bezpośredniość i profesjonalną obsługę - dzieci również zachwycone były Tucsonem.
Mariano - właściciel salonu, podkreśla, że wielu klientów wraca nawet już po zakupie samochodów tylko po to, by przywitać się z psem i przynieść mu jakiś smakołyk.

Hyundai - Salon producenta w Brazylii robi prawdziwą furorę.

Tucson otrzymał już swój firmowy identyfikator i został gwiazdą Instagrama. Na koncie tucson_prime możemy podziwiać jego codzienną pracę. Pies błyskawicznie stał się maskotką sklepu.
Na co dzień, jak przystało na profesjonalistę, występuje pod krawatem oraz prezentuje nowe samochody.

Niewiele wiadomo na temat warunków zatrudnienia czworonoga. Nieoficjalnie mówi się o równowartości tysiąca złotych netto na łapę.

Zobacz także:

1. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW
2. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu
3. Wideo - Spektakularny wypadek trzech motocyklistów. Motocykl dosłownie wystrzelił w powietrze
4. Simon Cowell ma złamany kręgosłup . Koszmarny wypadek jurora „Idola” i „X Factor”
5. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
6. Wideo - Przerażający wypadek z Łodzi. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego kolegę

Następny artykuł