Google Auto
Źródło: Google

Rewolucyjna aplikacja wkrótce w Polsce. Google oficjalnie rozszerza listę krajów

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Grudnia 2020

Google już wkrótce zadowoli polskich kierowców. Android Auto pojawi się w naszym kraju na dobre. Wszystko wskazuje, że usługa oficjalnie zagości w Polsce. Firma postanowiła rozszerzyć listę krajów.

Google oficjalnie wprowadzi Android Auto w naszym kraju. Przydatną aplikację pokochało miliony kierowców.

Każdy kierowca ceni sobie wygodę oraz komfort jazdy. Nie chodzi jedynie o wzgląd wyposażenia, ale także systemów, które są dostępne w naszym samochodzie. Niektóre aplikacje i programy bardzo fajnie wspomagają osoby zmotoryzowane.

Android Auto to bardzo znana, ale przede wszystkim bardzo przydatna aplikacja, która skutecznie wspiera kierowców na całym świecie. Już wkrótce oficjalnie zadebiutuje na polskich drogach.

Aplikacja jest niezwykle pomocna. Zapewnia większe bezpieczeństwo kierowców. Nie musimy ulegać rozproszeniu podczas jazdy. Skutecznie redukuje liczbę niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Aplikacja nie jest totalną nowością. Również i w naszym kraju jest ona używana przez pokaźne grono kierowców. Korzystają z niej jednak nieoficjalnie. Aktualnie Google nie oficjalnie nie wspiera jej na polskim rynku. Wkrótce jednak, sytuacja ulegnie znaczącej zmianie.

Teksty wybrane dla Ciebie

Wcześniej każdy, kto chciał z niej korzystać, musiał się bardzo wysilić i kombinować podczas instalacji. Za jakiś czas nie będzie z tym żadnego problemu. Amerykańska firma zapowiedziała, że i na polskich drogach aplikacja będzie dostępna w oficjalnej łatce.

Google przedstawiło bardzo ambitny plan, rozszerzenia listy krajów, które będą mieć dostęp do aplikacji. Mowa o 36 państwach, wśród których można dostrzec i nasz kraj.

Już wkrótce, program będzie dostępny do pobrania w sklepie Play. Co to oznacza dla polskich kierowców? W głównej mierze bezproblemowego działa oraz pełnej ochrony producenta, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne.

Stracił swoje prawo jazdy w rekordowym tempie. Policja surowo ukarała młodego pirata drogowegoStracił swoje prawo jazdy w rekordowym tempie. Policja surowo ukarała młodego pirata drogowegoCzytaj dalej

Oficjalna data polskiej premiery w Sklepie Play nie jest jeszcze znana. Warto podkreślić, że niektórzy użytkownicy mogą cieszyć się usługą od dobrych kilku miesięcy.

Mowa o osobach, które posiadają telefon z Androidem 10 i nowszym. Wówczas aplikacja jest w nich domyślnie instalowana.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł