Elon Musk o piramidach
Źródło: YouTube: ritm 1

Elon Musk ponownie zaszokował. Poszło o kosmitów i piramidy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
5 Sierpnia 2020

Elon Musk jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że opracowywane przez jego firmę implanty są w stanie leczyć zaburzenia ze spektrum autyzmu. Niedługo później zapewniał, że Neuralink pozwoli nam słuchać muzyki „wewnątrz” naszych mózgów.

Amerykański wizjoner właśnie otrzymał zaproszenie do Egiptu, by na własne oczy przekonać się, że piramidy są dziełem starożytnej cywilizacji.

Kontrowersyjny miliarder prawdopodobnie codziennie rano, pomiędzy poranną toaletą a płatkami owsianymi, zastanawia się, czym dzisiaj zaszokuje świat.
CEO Tesli daje nam się regularnie poznać jako ekspert niemal w każdej dziedzinie, a jego pomysły bywają zbyt odważne nawet dla twórców sci-fi.

Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?Czytaj dalej

W piątkowym wpisie na Twitterze Musk stwierdził, że za budowę egipskich piramid odpowiadają kosmici. „Obcy zbudowali te piramidy, to jasne” - mogliśmy przeczytać oficjalnym koncie Elona.

Elon Musk jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że opracowywane przez jego firmę implanty są w stanie leczyć zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Niedługo później zapewniał, że Neuralink pozwoli nam słuchać muzyki „wewnątrz” naszych mózgów.

Teraz na internetowym profilu miliardera pojawiła się informacja, w której zdradza, że wierzy w teorię, jakoby egipskie piramidy były dziełem pozaziemskiej cywilizacji.
Szybko do dyskusji włączyła się Rania A. Al Mashat - szefowa egipskiego Resortu ds. Współpracy Międzynarodowej.

Minister podkreśliła, że szanuje i podziwia pracę Elona Muska, oraz jego wkład w rozwój nauki, jednakże zachęca do zapoznania się z prawdziwą historią powstania piramid.

Elon Musk otrzymał oficjalne zaproszenie do zwiedzania budowli.

Do dyskusji włączył się również archeolog, Zahi Hawass. W krótkim filmie wskazał, m.in. na odkryte w latach 90' XX w. grobowce budowniczych piramid, które powinny być ostatecznym dowodem na brak „kosmicznej ingerencji” w proces budowy piramid.

Elon Musk szybko się zreflektował i opublikował post, który odsyłał do artykułu brytyjskiej telewizji BBC na temat piramid.

W reportażu zostały obalone wszelakie teorie spiskowe.

Zobacz także:

1. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge
2. Dostawczak zgnieciony jak puszka. Koszmarny wypadek w miejscowości Grodziec
3. Wideo - Dramatyczny wypadek. Rekordowo pijany kierowca dosłownie zmiótł z powierzchni betonowy płot
4. Tragiczny wypadek. Osobówka z ogromną siłą wbiła się w tył kombajnu rolniczego. Zginęły dwie osoby
5. Wideo - Starszy pan został bardzo brutalnie wyrzucony z autobusu. Palił papierosa w komunikacji miejskiej
6. 13-latek był prześladowany przez rówieśników. Na pomoc przyszedł mu gang motocyklistów

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł