Dziecko potrącone przez autobus
Źródło: ZTM Kielce

Autobus przejechał dziecko na hulajnodze na przejściu dla pieszych. Targówek

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Września 2020

Dziecko poruszało się na hulajnodze. Według kierowcy autobusu nagle skręciło i przejechało przez przejście dla pieszych przecinając drogę pojazdu. Nie było czasu na reakcję i doszło do potrącenia.

Na warszawskim Targówku doszło do wstrząsającego wypadku. Autobus komunikacji miejskiej przejechał małe dziecko, które przejeżdżało hulajnogą przez oznakowane przejście dla pieszych.

Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Do zdarzenia doszło przy ul. Św. Wincentego na warszawskim Targówku. Dziecko jechało po chodniku na hulajnodze. W pewnym momencie skręciło i wjechało na przejście dla pieszych. Kierowca autobusu linii 527 nie zdążył wyhamować i doszło do potrącenia.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierowca autobusu twierdził, że nie miał czasu na reakcję, ponieważ dziecko nagle wtargnęło na jezdnię.

Dziecko żyje, ale została zabrana przez ratowników do szpitala.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł