BMW X7 po face liftingu
Źródło: Kolesa.ru

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach - tak wyglądać będą nadchodzące BMW

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Listopada 2020

BMW prawdopodobnie w ramach kryzysu pozwalniało wszystkich stylistów - tylko tak można wyjaśnić najnowsze poczynania sztabu designerów marki. Nadchodzące X8, X7 po face liftingu, obecne M3 i M4 oraz elektryczna "siódemka" budzą mieszane uczucia.

Zadziwiająco skuteczni w swoich przewidywaniach dotyczących wyglądu zamaskowanych modeli Kolesa.ru postanowili zdjąć kamuflaż z testowych egzemplarzy nowego BMW X7.

Zaowocowało to renderami, które skutecznie popsułyby święta - cieszmy się więc, że mamy je już w listopadzie. Otrzymana w wizualizacja nadchodzącego X7 opiera się wyłącznie na zdjęciach szpiegowskich i - choć nie chcemy tego przyznać - prawdopodobnie jest całkiem dokładna.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

BMW ostatnio stawia na kontrowersyjny design

BMW X7 po face liftingu, który wg. Bawarczyków nazywany jest Life Cycle Impulse (LCI), zyska kompletnie nowy układ przedniej części nadwozia. Główne reflektory zostaną umieszczone znacznie niżej niż dotychczas. Tuż nad nimi pojawi się cienki pasek LED świateł do jazdy dziennej. Podobny motyw zagości w debiutującym X8, które pokazywaliśmy jakiś czas temu.

BMW X7 po face liftingu

Wtedy również wizualizacją modelu zajęli się panowie z Kolesa.ru.

Z tyłu zmiany będą mniej kontrowersyjne. Najważniejsza z nich będzie „must have” tego sezonu - listwa LED łącząca tylne światła. Te ostatnie w ramach LCI mają zyskać nowy wzór i to prawie wszystko, co do tej pory wypatrzyliśmy na zdjęciach szpiegowskich.

BMW X7 po face liftingu

Na pocieszenie X7 nie otrzyma nerek, które wyglądają jak zęby bobra, które zadebiutowały w BMW M3 i M4.

Na koniec przedstawiamy wam jeszcze wizualizację nadchodzącej „siódemki” w wersji elektrycznej. Ta również postawiła na dość kontrowersyjny wygląd.

BMW i7

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł