BMW pozostawione na dachu
Źródło: Materiały Policyjne

Kierowca BMW wylądował na dachu. Zabrał tablice rejestracyjne i uciekł

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Listopada 2020

BMW pozostawione na dachu szybko zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Ustalili, że samochodem jechał 19-letni kierowca bez uprawnień, który uciekając z miejsca zdarzenia zabrał ze sobą tablice rejestracyjne pojazdu.

O ogromnym szczęściu może mówić 19-letni kierowca, który w nocy z 21 na 22 listopada uderzył swoim BMW w skrzynkę energetyczną.

Jego Samochód spadł ze skarpy i wylądował na dachu. Młody człowiek wraz z pasażerem uciekł z miejsca zdarzenia, po drodze zabierając z auta tablice rejestracyjne. Kierowca odpowie teraz nie tylko za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, ale także za jazdę bez uprawnień.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

BMW pozostawione na dachu bez tablic

W niedzielę rano dyżurny komendy w Piekarach Śląskich otrzymał zgłoszenie dotyczące samochodu marki BMW leżącego w rowie.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia prawdopodobnie doszło w nocy, a samochodem kierował 19-letni mieszkaniec Piekar Śląskich. Z wyjaśnień młodego człowieka wynika, że jadąc ulicą Bytomską, wjechał na rondo i gdy chciał zjechać w ulicę Solidarności, stracił panowanie nad pojazdem.

BMW uderzyło w skrzynkę energetyczną, wywróciło się na dach i zsunęło ze skarpy.

Wystraszony kierowca, który nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem, wraz z pasażerem uciekł z auta przez boczną szybę, a następnie zabrał tablice rejestracyjne pojazdu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Zarówno 19-latek, jak i jego 25-letni kolega może mówić o dużym szczęściu, ponieważ nikomu nic się nie stało. 19-letniemu mieszkańcowi Piekar Śląskich za popełnione wykroczenia grozi wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł