BMW
Źródło: zdrogi.pl

Ukradł BMW i chciał przejechać policjanta. Kompletnie rozbił auto i uciekł na piechotę

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Listopada 2020

BMW to marka, która działa na wiele osób w bardzo ciekawy, wręcz niewytłumaczalny sposób. Często kojarzy się ona z kłopotami oraz wybrakami kierowców zasiadających w samochodzie rodem z Bawarii. W tym przypadku mamy do czynienia z kierowcą-złodziejem, który dokonał nieudanej kradzieży.

Ukradł BMW i chciał przejechać policjanta. Chwilę potem rozbił swój samochód. Poszukiwania złodzieja wciąż trwają.

Kradzieże samochodów to bardzo częste a zarazem smutne zjawisko, które obrazuje realia naszego kraju. W tym przypadku, pewien mężczyzna skusił się na BMW, ale jednak próba kradzieży niemieckiego samochodu nie wypaliła.

Od niedzieli, w Sosnowcu oraz okolicach trwa policyjny pościg za mężczyzną, który w 22 listopada ukradł osobowe BMW i chciał przejechać policjanta. Rabuś w finalnym rozrachunku rozbił skradziony pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko

2. Zdjęcie kolejki przed polskim szpitalem obiegło sieć w błyskawicznym tempie. Prawda wyszła na jaw

3. Wielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - Wideo

Jak podał portal rmf.fm do bardzo groźnego incydentu doszło w niedzielę, 22 listopada w około południa. Podczas próby zatrzymania przez policję, mężczyzna wsiadł szybko do skradzionego wcześniej samochodu, po czym próbował przejechać interweniującego policjanta.

Wiadomo także, że wjechał w policyjny radiowóz i odjechał w z miejsca zdarzenia.

Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdniNoga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdniCzytaj dalej

Kilkanaście minut później w okolicach ulicy Wileńskiej w dzielnicy Juliusz mundurowi natrafili na skradziony wcześniej pojazd. Jak się okazało samochód groźnie dachował. Uszkodzenia świadczyły, że było to groźne zdarzenie drogowe.

Wewnątrz samochodu nie było jednak kierowcy. W okolicy jest mnóstwo terenów zielonych oraz lasów, więc prawdopodobnie, przestępcy udało się skutecznie ukryć. Do akcji poszukiwania uciekiniera włączony został przewodnik z policyjnym psem tropiącym.

Nietrzeźwy kierowca BMW pędził autostradą 248 km/h. Mogło dojść do wielkiej tragediiNietrzeźwy kierowca BMW pędził autostradą 248 km/h. Mogło dojść do wielkiej tragediiCzytaj dalej

Najprawdopodobniej, pojazd marki BMW został skradziony w sobotę 21 października w Dąbrowie Górniczej-Ząbkowicach. Złodziej ukradł pojazd podczas rzekomej wizyty w celach zakupowych tego samochodu. Podczas kradzieży chciał rozjechać właściciela pojazdu, jednak ten sprawnie i szybko odskoczył.

Mężczyzna nadal jest poszukiwany. Do kradzionego pojazdu, zostały przytwierdzone fałszywe tablice rejestracyjne skradzione w Dąbrowie Górniczej – przekazała Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Zobacz także:

1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

2. Skandaliczne zdjęcie obiegło internet. Szpital się tłumaczy

3. Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Pociąg potrącił dwóch motocyklistów

4. Wstrząsający wypadek w Myślenicach. Upadł na jezdnię i został przejechany przez osobówkę

5. Moc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - Wideo

6. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News

7. Tego wypadku można było uniknąć. Zamiast zareagować, nagrywali film i żartowali

Następny artykuł